28 تیر 1403 - 7:29

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

بانک صادرات ایران به یاری صنعت نفت کشور رفت

بانک صادرات ایران به عنوان یکی از قدیمی ترین و معتبرترین بانک کشور کارنامه درخشانی در حوزه بانکداری از خود به جا گذاشته است.

به گزارش پول نیوز، بانک صادرات ایران به یاری صنعت نفت کشور رفت

این بانک خوش نام که از سال 1331 به عنوان یک بانک خصوصی با نام « بانک صادرات و معادن ایران» فعالیت خود را آغاز کرد؛ از همان ابتدای تولد از پیش بینی ها فراتر رفت و توانست جای خود را تا به امروز در صنعت بانکی کشور ثبت کند.

 

ارایه خدمات بانکی بهتر به مردم، ایجاد شبکه گسترده بانکی در سراسر کشور، جلب سرمایه های داخلی و پس اندازهای هر چند کوچک و ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در تمامی فعالیت های اقتصادی از اهداف اولیه بانک صادرات و معادن ایران بود.

 

فعالیت های بانک صادرات، تنها به حوزه بانکی کشور ختم نشد و این بانک تا به امروز در بسیاری از بخش های مختلف کشور حضور مستقیم و غیر مستقیمی داشته است.

 

به تازگی نیز با امضای تفاهمنامه ای با شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو)، بار دیگر به کمک صنعت نفت کشور آمد.

 

این تفاهمنامه به منظور توسعه همکاری متقابل برای تأمین مالی و حمایت از کمک به حل بخشی از دغدغه های صنعت نفت از جمله حل مشکل ناترازی گاز و ارتقای شرایط تولید و اشتغال مورد توجه قرار گرفته است.

 

بیشتر بخوانید: چک های الکترونیک بانک صادرات ایران سرعت، دقت و امنیت را ارمغان می آورد

 

بر اساس این تفاهم نامه توسعه همکاری ها و افزایش تعاملات در زمینه های مرتبط، ارائه انواع خدمات مالی و بانکی ریالی و ارزی، اعطای انواع تسهیلات ریالی و ارزی و استفاده از ظرفیت ضمانت نامه و اعتبارات اسنادی، صدور گواهی سپرده خاص، انتشار انواع اوراق، تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی و استفاده از ظرفیت های محصولات نوین بانک مورد توافق  قرار گرفت.

 

محسن سیفی مدیرعامل بانک صادرات ایران راهبردهای این بانک را برای حمایت از صنعت نفت و صنایع وابسته به این صنعت مورد اشاره قرار داد وگفت: بانک صادرات ایران به پشتوانه بیش از هفت دهه تجربه در زمینه تأمین مالی خرد و کلان اقتصاد کشور، نقش سازنده و مؤثر خود را با استفاده از محصولات و ظرفیت های نوین در شعب داخلی و خارجی کشور برای کمک به تحقق اهداف «جهش تولید با مشارکت مردم» به کار خواهد گرفت.

 

مشارکت راهبردی بانک صادرات ایران با شرکت «انرژی سینا»

علاوه براین بانک صادرات ایران در اقدام جدیدی با هدف اعطای تسهیلات و سرمایه گذاری مشترک (ارزی- ریالی) تفاهم نامه همکاری در حوزه فعالیت های شرکت «انرژی سینا» منعقد کرد.

در جریان امضای این تفاهمنامه مدیرعامل بانک صادرات ایران بر حمایت همه جانبه این بانک از صنایع نفتی از طریق اعطای تسهیلات و سرمایه گذاری تاکید کرد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار