30 تیر 1403 - 17:25

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

ماجرای اقدام شهرداری تهران مقابل داروخانه بیماران خاص چه بود؟

اقدام شهرداری منطقه ۳ تهران در سد معبر انبار یک داروخانه خبرساز شد، اما شهرداری اعلام کرد ملک کاملاً ناایمن بوده است.

به گزارش پول نیوز، ماجرای اقدام شهرداری تهران مقابل داروخانه بیماران خاص چه بود؟

اقدام شهرداری منطقه ۳ تهران در سد معبر انبار یک داروخانه خبرساز شد، اما شهرداری اعلام کرده ملک کاملاً ناایمن بوده و دست اندرکاران می خواستند با خودروی حمل دارو مصالح ساختمانی را وارد کنند.

روز گذشته در فضای مجازی خبری مبنی بر اقدام عجیب شهرداری منطقه ۳ مقابل داروخانه بیماران خاص منتشر شد و ویدئوی آن واکنش های مختلفی از سوی کاربران به همراه داشت.

در حالی که اقدام شهرداری منطقه ۳ در سد معبر انبار یک داروخانه بیماران خاص در خیابان، ولی عصر خبرساز شده است، اما اکنون شهرداری تهران اعلام کرده؛ ملک مذکور متعلق به دانشکده آموزش پزشکی و فناوری های یادگیری است و زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی فعالیت می کند که اخیراً بدون اخذ مجوز های قانونی لازم از شهرداری و به صورت غیراصولی و کاملاً ناایمن اقدام به ساخت ۵۲۷ متر فضای آموزشی و رستوران و کلاس درس و ۲۶ مترمربع اتاق نگهبانی در محوطه حیاط دانشکده کرده است.

شهرداری ناحیه ۲ منطقه ۳ پس از رؤیت تخلف ساختمانی سه بار کتباً برای ملک مذکور اخطاریه توقف ساخت و ساز ارسال می کند که در تاریخ های ۱۰ بهمن ۱۴۰۲، ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ و ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ این اخطاریه ها صادر و تحویل مسئولین دانشکده می شود.

در نهایت در حالی که دست اندرکاران دانشکده قصد داشتند با خودروی حمل دارو مصالح ساختمانی را وارد محوطه دانشکده کنند با ممانعت عوامل ناحیه ۲ منطقه ۳ مواجه می شوند و فیلمی در فضای مجازی منتشر می شود که فقط بخشی از مستحدثات و ساخت و ساز و صرفاً کیوسک نگهبانی ۲۶ متری را در فیلم نشان می دهد.

همچنین شهرداری تهران اعلام کرد؛ ساخت و ساز با کاربری آموزشی و رستوران به وسعت ۵۲۷ مترمربع که برای دانشجویان جدیدالورود ساخته شده و در فیلم هیچ اشاره ای به آن نشده و هدف آن تشویش اذهان عمومی و جریحه دار کردن احساسات جامعه است.

شهرداری منطقه ۳ جهت جلوگیری از تضییع و همچنین احقاق حقوق شهروندان موضوع را به صورت جد از طریق مراجع قضائی پیگیری خواهد کرد. همچنین ورود و خروج دارو از درب داروخانه در خیابان ولیعصر (ع) صورت می پذیرد و درب نشان داده شده در فیلم درب دوم و فرعی داروخانه است.

همه مودیان اعم از حقیقی و حقوقی جهت ساز و ساخت و تخریب و نوسازی باید ضمن اخذ مجوز و پروانه ساخت تحت نظر مهندس ناظر مورد تأیید و با نظارت شهرداری و رعایت اصول ایمنی و آتش نشانی اقدام به عملیات ساختمانی کنند.

منبع: مهر

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

2
 ترخیص کالا
همچنین بخوانید
آخرین اخبار