30 تیر 1403 - 16:52

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

اجتماع یکصد هزار نفری فناوران کشور در بزرگترین رویداد نوآوری کشور

رییس پارک فناوری پردیس گفت: در سیزدهمین دوره رویداد اینوتکس بیش از ۴۰۰ شرکت فناور و مجموعه نوآور حضور دارند و در طول برگزاری این نمایشگاه آخرین دستاورد ها و خدمات نوآورانه خود را به مخاطبان ارائه می کنند.

به گزارش پول نیوز، اجتماع یکصد هزار نفری فناوران کشور در بزرگترین رویداد نوآوری کشور

مهدی صفاری نیا گفت: نمایشگاه اینوتکس در سال گذشته شاهد حضور بیش از ۱۰۰هزار بازدید کننده بوده است و با برنامه ریزی های صورت گرفته در بخش های مختلف نمایشگاه پیش بینی می شود امسال بیش از سال گذشته از این نمایشگاه بازدید کنند.

او افزود: توسعه همکاری و مشارکت بین بازیگران کلیدی زیست بوم نوآوری و فناوری کشور، جذب سرمایه برای استارتاپ ها و شرکت ها و نیز معرفی فرصت های نوین سرمایه گذاری، شبکه سازی و تولید محتوای ناب آموزشی؛ از اهداف اصلی برگزاری نمایشگاه اینوتکس است.

صفاری نیا با اشاره به حضور بیش از ۳۰۰ سخنران در ۴ رویداد کنفرانسی نمایشگاه اینوتکس، به تشریح سایر برنامه ها و رویداد های این نمایشگاه پرداخت و افزود: امسال میزبان رویداد جایزه بین المللی فارس Fares awards در حوزه تبلیغات هستیم که میهمانان عالی رتبه ای را از کشور های مختلف در خود جای داده است.

رئیس پارک فناوری پردیس در ادامه با تشریح بخش های مختلف نمایشگاه به برگزاری اولین دوره رویداد ملی صنایع خلاق کشور به نام مانوین در کنار نمایشگاه اینوتکس اشاره کرد و افزود: با هدف توجه به صنایع فرهنگی و هویت ساز، اولین دوره رویداد مانوین همزمان با نمایشگاه اینوتکس برگزار می گردد. هدف از این رویداد معرفی فرصت های بکر حوزه فرهنگی و خلاق کشور است.

به گفته رییس پارک فناوری پردیس نمایشگاه اینوتکس امسال توجه ویژه ای به فناوری های تحول ساز دارد و در سیزدهمین دوره آن طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، شاهد رونمایی از ده ها محصولی خواهیم بود که برای اولین بار در کشور رونمایی خواهند شد و در ادامه در دسترس صنایع و مردم قرار می گیرند.

صفاری نیا تصریح کرد: رویداد استیج به عنوان یکی از بخش های اصلی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ شاهد حضور بیش از ۹۰ سخنران مطرح از بخش خصوصی، عمومی غیردولتی و دولتی است. استیج اینوتکس ۲۰۲۴ با محوریت ورود صنایع بزرگ به حوزه استارتاپی برگزار می شود.

او افزود: در رویداد ایستگاه آینده نیز با حضور ۱۰۰ تن از فعالان حوزه نوآوری به آینده بازار ها و صنعت هایی، چون لندتک، لجستیک، هوش مصنوعی، خرده فروشی و بلاکچین پرداخته و نقش متغیرهایی، چون نسل زد و برند کارفرمایی در این آینده بررسی می شود.

صفاری نیا اینوتکس را یک نمایشگاه متفاوت معرفی کرد و گفت: اینوتکس به دنبال نمایشی متفاوت و امیدوار کننده از قابلیت ها و توانمندی های تیم های جوان، نوآور و آینده ساز در کشور و جهان است.

گفتنی است، نمایشگاه اینوتکس با بیش از ۲۰ رویداد جانبی در تاریخ ۱۸ الی ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ با حضور بیش از ۴۰۰ شرکت فناور و نوآور در ‍پارک فناوری پردیس برگزار می شود.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

logo-ok
همچنین بخوانید
آخرین اخبار