27 تیر 1403 - 14:42

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

اسامی تعدادی از فرآورده های سلامت فاقد مجوز

روابط عمومی سازمان غذا و دارو، اسامی تعدادی از فرآورده های سلامت را که فاقد مجوز بهداشتی بوده یا ادعای درمانی داشته اند؛ اعلام کرد.

به گزارش پول نیوز، اسامی تعدادی از فرآورده های سلامت فاقد مجوز

روابط عمومی سازمان غذا و دارو در اطلاعیه ای فرآورده گیاهی قطره Desi Mumy، فرآورده های گیاهی سیلی بین Silibin، فرآورده گیاهی SATONiNE، فرآورده های perfecto و Vitomix و فرآورده تیزن مخلصه سعال حکیم مومن تبریز را به دلیل نداشتن مجوز های بهداشتی غیرمجاز و تقلبی معرفی کرد.

در این اطلاعیه همچنین محصولاتی، چون چای گیاهی لاغری (گیاهان شفا بخش)، فرآورده معجون فاقد مجوز Lukaci Epimediumlu، شربت گیاهی تری تراپیست (مدبرغدیر) و فرآورده پودر گیاهی بهنوشان ۲ از سوی اداره کل فراورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو غیرمجاز شمرده می شوند.

روابط عمومی سازمان غذا و دارو در ادامه با اعلان اینکه این معرفی اسامی به قصد مبارزه با ارائه محصولات غیر مجاز در سطح عرضه صورت می گیرد؛ از افرادی که محصولات نامبرده را در مراکز فروش مشاهده می کنند خواست که معاونت های غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و نیروی انتظامی را مطلع سازند تا نسبت به جمع آوری آن ها اقدام لازم را به عمل آورند.

در پایان، شماره تلفن ۶۶۴۶۲۰۲۶ روابط عمومی سازمان جهت دریافت مشخصات مکان های عرضه فرآورده های غیرمجاز اعلام شده است.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

151-151-001
28-02 (1)
همچنین بخوانید
آخرین اخبار