28 تیر 1403 - 3:07

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

حادثه برای تانکر حامل گازوئیل در بزرگراه شهید باکری

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از حادثه برای تانکر حامل گازوئیل در بزرگراه شهید باکری خبرداد.

به گزارش پول نیوز، حادثه برای تانکر حامل گازوئیل در بزرگراه شهید باکری

سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: ساعت ۴ و ۲۱ دقیقه بامداد امروز یک مورد حادثه تصادف به آدرس شمال به جنوب بزرگراه شهید باکری ابتدای ورودی بزرگراه شیخ فضل الله اعلام شد و دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: آتش نشانان در محل مشاهده کردند که یک دستگاه تانکر سی هزار لیتری حامل گازوئیل به هنگام حرکت به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شده و با گاردریل های جداکننده دو مسیر برخورد کرده و حدود ۲۵ متر از گاردریل ها ار تخریب کرده بود.

ملکی اظهار کرد: گاردریل در اثر برخورد با قسمت اتاق این تانکر وارد اتاق کشنده شده بود و در قسمت انتهای تانکر خارج شده و با تانکر مستقیم برخورد و فشار زیادی کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: خوشبختانه برخورد گاردریل باعث سوراخ شدن و پاره شدن تانکر و نشت گازوئیل نشده بود و تریلر هم پس از برخورد با یک تابلوی بزرگ راهنمایی و یا شکستن آن در محل متوقف شده و تابلو در حالت کاملاً معلق و خطرناک قرار گرفته بود.

وی افزود: آتش نشانان ایمن سازی های لازم رو انجام دادند عوامل پلیس راهور در محل حضور داشتندو با حضور یک دستگاه تریلر دیگر از شرکت نفت و با استفاده از تجهیزات سازمان آتش نشانی از جمله دو دستگاه پمپ ضد جرقه و لوله ها و اتصالات مخصوص جابجا مایعات نفتی و قابل اشتعال اول گازوئیل را از مخزن به یک تانکر دیگری که آمده بود جابجا کردن تخلیه کردند.

وی افزود: با کمک جرثقیل راهور تانکر حادثه دیده به محل امنی منتقل شد و در پایان محل حادثه برای بررسی علت حادثه و مرمت به تابلو ها و گارد ریل ها آسیب دیده تحویل عوامل پلیس راهور و همچنین شهرداری شد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار