28 تیر 1403 - 2:19

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

ثبت تمامی قرارداد های اجاره در سامانه خودنویس از امسال اجباری می شود

مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: از ابتدای امسال تمامی قراردادهای اجاره در سامانه خودنویس الزامی و قراردادهای خرید وفروش به زودی وارد این سامانه میشود.

به گزارش پول نیوز، ثبت تمامی قرارداد های اجاره در سامانه خودنویس از امسال اجباری می شود

حسین جنتی مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه از ابتدای سال ۱۴۰۳ تمامی قرارداد های اجاره برای دریافت کدرهگیری رایگان باید در سامانه خودنویس به آدرس khodnevis.mrud.ir ثبت شوند گفت: با توجه به انتقال تمامی اطلاعات سامانه املاک ایران به سامانه خودنویس از این پس تمامی قرارداد های اجاره از طریق این سامانه امکان پذیر خواهد بود.

وی ادامه داد: سامانه خودنویس جهت رفاه حال هم وطنان و در راستای نظارت و کنترل قیمت مسکن به همت وزارت راه و شهرسازی ایجاد شده است تا هم وطنان بتوانند به صورت رایگان قرارداد های ملکی خود را ایجاد و ثبت کنند.

جنتی با بیان اینکه این سامانه به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مردم ایران است و در نسخه فعلی، تمام اقلام اجاره ملک اعم از مسکونی، غیرمسکونی، مالکیت حقیقی، مالکیت حقوقی و چند مالکی در دسترس بوده است گفت: همچنین پنل مشاور املاک نیز در دسترس مشاوران املاک قرار گرفته است و ثبت مبایعه نامه نیز امسال به سامانه خودنویس منتقل شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران اظهار کرد: از ابتدای سال ۱۴۰۳ تمامی قرارداد های اجاره برای دریافت کد رهگیری رایگان صرفاً می بایست در سامانه خودنویس به آدرس khodnevis.mrud.ir ثبت شوند.

وی افزود: بر این اساس دریافت کد رهگیری در سامانه خودنویس علاوه بر اینکه توسط مشاوران املاک امکان پذیر است، توسط خود مردم به عنوان متعاملین نیز به صورت رایگان قابل دریافت خواهد بود.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار