28 تیر 1403 - 2:00

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

هیچ محدودیتی برای پرواز های دوحه وجود ندارد

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی، تمامی شایعات ممنوعیت و یا محدودیت پروازی شرکت هواپیمایی قطر را تکذیب کرد.

به گزارش پول نیوز، هیچ محدودیتی برای پرواز های دوحه وجود ندارد

سعید چلندری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه تمامی پرواز های شرکت هواپیمایی قطر به ایران برقرار است گفت: تمامی شایعات ممنوعیت و یا محدودیت پروازی شرکت هواپیمایی قطر را تکذیب می کنم.

چلندری افزود: از ۳۱ مارس (۱۲ فروردین) که از نظر هواپیمایی وارد فصل تابستانی پرواز ها می شویم شرکت هواپیمایی قطر روزانه با دو پرواز برای مدت ۶ ماه آینده مجوز اخذ کرده است و طی صحبت دوجانبه بدون وقفه این برنامه را انجام خواهد داد.

مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) تاکید کرد: هیچ مسافری در مسیر دوحه به تهران و بالعکس با محدودیت وجود پرواز مواجه نخواهد شد.

چلندری اظهار کرد: شرکت هواپیمایی قطر بدلیل تنوع ناوگان در فصولی از سال که با افزایش تعداد مسافر مواجه می شود از هواپیما های با ظرفیت بیشتر (پهن پیکر) استفاده می کند.

مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: در ایام نوروز از ۲۴ اسفند لغایت ۱۰ فروردین قطر ایرویز ۲۱۵۸۳ مسافر را در قالب ۹۵ پرواز در مسیر دوحه تهران و بالعکس جا به جا کرده است.

چلندری بیان کرد: شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) آمادگی دارد هرگونه درخواست افزایش پرواز را از سوی شرکت های هواپیمایی با هماهنگی سازمان هواپیمای کشوری بررسی و پاسخ دهد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار