28 تیر 1403 - 1:10

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

سال۱۴۰۳، سال ارتقاء شاخص های عملکردی بانک کارآفرین

حسین طلاکش نائینی عضو هیات مدیره بانک کارآفرین در پیام نوروزی خود با اشاره به انجام پروژه مهاجرت در بانک کارآفرین در سال گذشته ابراز امیدواری کرده است که ” با تغییرات اعمال شد امید است، در سال جدیدبتوان از این بستر ایجاد شده به بهترین نحو استفاده کرد و با ارائه خدمات و محصولات جدید، متنوع و قابل رقابت، به ارتقا شاخصهای عملکردی بانک کمک کرد. ”

به گزارش پول نیوز، سال۱۴۰۳، سال ارتقاء شاخص های عملکردی بانک کارآفرین

به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، در پیام نوروزی دکتر حسین طلاکش نائینی عضو هیات مدیره بانک کارآفرین می خوانیم:

نو بهار است بیا طرب از سر گیریم سال نو بار غم کهنه زدل بر گیریم.
چون ربیع و رمضان هر دو به یک بار آیند ساغری از کف آن ماه منور گیریم

نوروز جشن باستانی و دیرینه ما ایرانیان، نه تنها آغازی دوباره برای طبیعت است بلکه فرصتی است برای تازه شدن دل ها و روابط ما با یکدیگر. تقارن این تازگی با ماه رحمت، مغفرت و نزدیکی بیشتر به معبود را به جنابعالی و خانواده محترمتان تبریک عرض می کنم.
نظام بانکی کشور در سال۱۴۰۲ وقایع مختلفی را پشت سر نهاد که از مهمترین آن ها میتوان به ابلاغیه بانک مرکزی درخصوص اصلاح نرخ های سود سپرده های مدت دار، ابلاغ تسهیلات تکلیفی بسیار فراتر از ظرفیت و توان نظام بانکی بخصوص در بخش مسکن، تعیین سقف برای رشد ترازنامه بانک ها و اعمال جریمه برای بانک های متخلف، تصویب قانون جدید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، انتشار اوراق گواهی سپرده سرمایه گذاری خاص با نرخ سود اسمی۳۰ درصد و… اشاره کرد.
هر یک از موارد اشاره شده، پیامد های خود را بر سیستم بانکی و اقتصاد کلان کشور بر جای می گذارد. یکی از این پیامد ها آن است که برنامه ریزی بانک برای دستیابی به اهداف مدنظر خود را دچار تغییر می کند. در این میان نحوه مواجهه با این پیامد ها و تصمیم گیری به موقع و هوشمندانه در ارتباط با آن ها دارای اهمیت است. بانک کارآفرین طی سال گذشته در مواجهه با این رخداد ها سعی کرد تحلیل مناسبی از آثار آن ها داشته و بر مبنای آن تصمیمات منطقی و متناسب را اتخاذ کند. بر این اساس با برنامه ریزی انجام شده، اخذ تصمیمات به موقع و همکاری کلیه کارکنان بانک، روند فعالیت های اصلی بانک به نحو مطلوب ادامه یافت به نحوی که بودجه هدف گذاری شده برای سال ۱۴۰۲، دارای رشدی مناسب و فراتر از ارقام مصوب است.
از سوی دیگر، در سال۱۴۰۲ یکی از مشکلات دیرینه بانک در زمینه تغییر سیستم نرم افزاری متمرکز با همکاری و تلاش مجدانه کلیه کارکنان در بخش های مختلف مرتفع شد. این موضوع از آن جهت دارای اهمیت ویژه ای است که در دنیای رقابتی کنونی در شبکه بانکی، ارائه خدمات دیجیتال یکی از محور های اصلی رقابت است؛ لذا بدون داشتن بستری مناسب در حوزه زیرساخت های دیجیتال، بانک توان رقابت خود را تا حد زیادی از دست خواهد داد. امید است با روحیه فعالانه و نوآورانه شما همکاران گرامی، در سال جدید بتوان از این بستر ایجاد شده به بهترین نحو استفاده کرد و با ارائه خدمات و محصولات جدید، متنوع و قابل رقابت، به ارتقا شاخص های عملکردی بانک کمک کرد.
در پایان ضمن قدردانی از تلاش و زحمات همگی همکاران محترم بانک کارآفرین، سالی توام با آرامش، موفقیت و تندرستی را برای شما و مردم عزیز کشورم از خداوند متعال خواستارم.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار