28 تیر 1403 - 2:58

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

«ایران دوست داشتنی» با محوریت رسم و رسوم ایرانی ها روی آنتن می رود

مومننژاد گفت: با حضور اقوام ایرانی و پرداختن به آداب و رسوم نوروز و ماه رمضان در قومیتهای گوناگون ایرانی «ایران دوست داشتنی» روی آنتن میرود.

به گزارش پول نیوز، «ایران دوست داشتنی» با محوریت رسم و رسوم ایرانی ها روی آنتن می رود

مقداد مومن نژاد تهیه کننده ویژه برنامه نوروزی «ایران دوست داشتنی» گفت: ویژه برنامه نوروزی «ایران دوست داشتنی» چند روز قبل از سال تحویل به صورت زنده برنامه داشت و تا شب سال تحویل برنامه را ادامه دادیم و به دلیل همزمانی ماه رمضان و عید نوروز برنامه «ایران دوست داشتنی» در تعطیلات نوروزی نیز پخش خواهد شد.

وی ادامه داد: با حضور اقوام ایرانی و پرداختن به آداب و رسوم نوروز و ماه رمضان در قومیت های گوناگون ایرانی با حضور تماشاچی های عزیز برنامه را ضبط کرده ایم و در ایام نوروز و رمضان پخش می شود.

ویژه برنامه ایران دوست داشتنی

مومن نژاد عنوان کرد: این برنامه به آداب و رسوم اقوام، آیین ها نقاط مختلف ایران می پردازد و گروه های موسیقیِ نواحیِ مختلفِ ایران، در میانِ بخش های مختلفِ برنامه، اجرا خواهند داشت.

تهیه کننده برنامه «ایران دوست داشتنی» درباره محوریت برنامه توضیح داد: محوریت برنامه مسائل زیست بوم، رسم و رسوم ایرانی ها خواهد بود که هدف غایی آن اتحاد و همبستگی میان مردم با فرهنگ ها و عقیده های متفاوت است که همگی برای ایران عزیزمان قلبشان می تپد و هم چنین مجری آن نیز پدرام کریمی خواهد بود.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار