22 تیر 1403 - 14:58

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

آماده باش کامل پلیس پایتخت برای تامین امنیت و آرامش مردم در نوروز و ماه رمضان

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: ماموران پلیس پایتخت برای تامین امنیت و آرامش مردم در نوروز و ماه رمضان در آماده باش کامل هستند.

به گزارش پول نیوز، آماده باش کامل پلیس پایتخت برای تامین امنیت و آرامش مردم در نوروز و ماه رمضان

سرهنگ علی همه خانی معاون اجتماعی فرهنگی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: «با فرا رسیدن نوروز، همچون سال های گذشته پلیس وظیفه ای حساس و مهم را بر دوش خود احساس می کند و حال که در آستانه دو بهار یعنی بهار قرآن و بهار طبیعت، قرار داریم این مسئولیت و احساس وظیفه بر دوش پلیس دو چندان به نظر می رسد و بر این اساس پلیس با شعار آرامش و امنیت در بهار قرآن و طبیعت، به امر مهم خدمت رسانی به شهروندان و خصوصا مسافران نوروزی در شهر تهران می پردازد.

وی گفت: امسال نیز همچون سال گذشته، بهار طبیعت به بهار قرآنی مزین شده و این همزمانی پیامی خجسته به ایرانیان هدیه می دهد که در سایه سار رحمت قرآن، بهاری مبارک در پیش است و مردم جشنی بزرگ را به انتظار نشسته اند، چرا که همزمان به استقبال دو بهار می روند، یکی بهار قرآنی و دیگری بهار طبیعت. پلیس در همه روز و همه وقت وظیفه دارد آرامش و امنیت شهروندان را تامین و برقرار کند که این امر خطیر و حساس در برهه های مختلف گرچه با چالش های سخت روبرو می شود، اما به مدد الطاف خداوند متعال و حمایت همه جانبه مردم، به خوبی و با صلابت به مرحله اجرا درآمده و خوشبختانه پلیس در جای جای میهن اسلامی به خوبی موفق شده امنیت و آرامش را برای مردم ایران عزیز به ارمغان بیاورد.

همه خانی ادامه داد: امسال نیز با تقارن دو بهار طبیعت و قرآن، پلیس با شعار جدید خود در سال جدید که همان آرامش و امنیت در بهار قرآن و طبیعت است، به استقبال انجام وظیفه خود در روز های تعطیل ایام نوروز و شب های ماه رمضان رفته و امیدوار است این وظیفه را به بهترین نحو برای آرامش و امنیت شهروندان به اجرا بگذارد. پلیس در این بهار قرآنی و طبیعی با تلاش شبانه روزی خود در جای جای کشور عزیز از نقطه صفر مرزی گرفته تا قلب شهر های بزرگ و کوچک، سعی دارد امنیت و آرامش را در بخش های مختلف انتظامی، ترافیکی و اجتماعی برای شهروندان به ارمغان آورده و به عنوان هدیه ای هرچند کوچک این آرامش و امنیت را به مردم اهدا کند.

وی تصریح کرد: در این میان، پلیس پایتخت با زحمات نیرو ها و کارکنان خدوم و تلاشگر خود ضمن حضور در سطوح مختلف کلانشهر تهران، به تامین امنیت انتظامی، ترافیکی و اجتماعی شهروندان پرداخته و شبانه روز در خدمت آرامش و امنیت شهروندان است تا شهروندان گرامی و مسافران نوروزی که در ایام تعطیل در شهر تهران حضور دارند با خیالی آسوده ایام نوروز و رمضان خود را سپری کنند. در این راستا، یگان های انتظامی، راهنمایی و رانندگی و خدمات اجتماعی پلیس، با ایجاد مقر های انتظامی و حضور در ادارات خود به شهروندان خدمات رسانی کرده و پا به پای سایر نهاد ها و ادارات دولتی و سازمانی به شهروندان یاری می رسانند و امیدواریم امسال نیز همچون سال های گذشته به یاری خداوند متعال، الطاف امام عصر (عج)، رهنمون های مقام معظم رهبری و تدابیر فرماندهان انتظامی کشور، در این امر حساس با خدمات هر چه بهتر به شهروندان و مسافران نوروزی سربلند باشیم.»

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

5008072
63100689
همچنین بخوانید
آخرین اخبار