22 تیر 1403 - 14:02

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

افتخار آفرینی شرکت تعاونی نوآوران لوتوس پیروزی در هشتمین جشنواره نوآوری برتر ایرانی

شرکت تعاونی نوآوران لوتوس پیروزی با محصول ” توکن سازی مسکن در بستر بلاک چین” در هشتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی خوش درخشید.

به گزارش پول نیوز، افتخار آفرینی شرکت تعاونی نوآوران لوتوس پیروزی در هشتمین جشنواره نوآوری برتر ایرانی

در ” هشتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی” که در تاریخ ۲۱ اسفندماه۱۴۰۲ در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، محصول ” توکن سازی مسکن در بستر بلاک چین ” شرکت تعاونی نوآوران لوتوس پیروزی از شرکت های گروه مالی بانک پارسیان به عنوان محصول نوآور و برتر در سال ۱۴۰۲ معرفی شد و گواهینامه نوآوری برتر ایرانی و تندیس زرین این جشنواره را دریافت کرد.

جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی هرساله با شناسایی، ارزشیابی و تعیین برترین نوآوری های شرکت های ایرانی در حوزه تولید محصولات و خدمات نوین، زمینه توسعه کشور در حوزه اقتصاد دانش بنیان را فراهم می نماید.

اهداف اصلی جشنواره شناسایی، انتخاب، ممیزی و احراز شرایط برترین نوآوری های شرکت های ایرانی است. نوآوری هایی که در سال جاری در کشور صورت گرفته در جشنواره شناسایی و ارزیابی می شود. این اقدام در چهار بخش نوآوری در محصول، نوآوری در خدمت، نوآوری در فرآیند و نوآوری در کسب وکار، زمینه معرفی و تقدیر از تلاشگران حوزه صنعت و کسب وکار را فراهم کرده و از طریق شناخت نقاط قوت و قابل بهبود، به نهادینه کردن و بلوغ فرآیند های نوآوری در شرکت های ایرانی کمک می کند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

5008072
63100689
همچنین بخوانید
آخرین اخبار