28 تیر 1403 - 2:45

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

مراکز درمانی زیرمجموعۀ دانشگاه علوم پزشکی تهران به بیمه سرمد پیوستند

مراکز درمانی و بیمارستانهای زیرمجموعۀ دانشگاه علوم پزشکی تهران به مراکز طرف قرارداد بیمه سرمد اضافه شدند.

به گزارش پول نیوز، مراکز درمانی زیرمجموعۀ دانشگاه علوم پزشکی تهران به بیمه سرمد پیوستند

بیمه سرمد با انعقاد قرارداد با مراکز درمانی و بیمارستان های زیرمجموعۀ دانشگاه علوم پزشکی تهران، خدمات بیمه ای بیمه سرمد گسترش بیشتری یافت.

گرشاسبی، معاون فنی بیمه های زندگی، با اشاره به تلاش های انجام شده گفت: در فاز اول، قرارداد همکاری با تعداد ۱۴ بیمارستان شامل بیمارستان جامع بانوان آرش، بهارلو، رازی، شریعتی، فارابی، بهرامی، روزبه، سینا، ضیائیان، مرکز طبی کودکان، کودکان حکیم، یاس، امیراعلم و بیمارستان امام خمینی (ره) نهایی شده و بیمه شدگان بیمه سرمد می توانند از خدمات درمانی آنلاین در قالب بیمه درمان تکمیلی استفاده نمایند.

معاون فنی بیمه های زندگی از ادامه مذاکره با دیگر مراکز در تهران و شهرستان ها خبر داد و ابراز امیدواری کرد به زودی مراکز درمانی بیشتری به مراکز طرف قرارداد بیمه سرمد اضافه خواهند شد.

تمدید گواهینامه بین المللی استاندارد (ایزو) در حوزۀ سیستم های مدیریت کیفیت در بیمه سرمد

شرکت بیمه سرمد موفق به تمدید گواهینامه بین المللی استاندارد (ایزو) در حوزۀ سیستم های مدیریت کیفیت شد. در هفتۀ پایانی اسفندماه سال جاری، در راستای تمدید گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت (ISO۹۰۰۱) و سیستم مدیریت ریسک (ISO ۳۱۰۰۰) و مشتری مداری (ISO۱۰۰۰۲, ISO ۱۰۰۰۳, ISO ۱۰۰۰۴) ممیزی مراقبتی دوم جلساتی با حضور مدیران شرکت بیمه سرمد برگزار شد و گواهینامه های ISO بدون هیچ گونه عدم انطباقی تمدید گردید.

بیمه سرمد از سال ۱۳۹۷ در جهت بهبود کیفیت ارائۀ خدمات به مشتریان استاندارد های سیستم مدیریت کیفیت و مدیریت ریسک را در سازمان پیاده سازی نمود و گواهینامه مربوطه را دریافت کرد. همچنین برای اولین بار از سال ۱۴۰۰ به دلیل اهمیت بیشتر مشتریان و نیاز و انتظار ذی نفعان، شرکت تصمیم به دریافت استاندارد های مشتری مداری گرفت و موفق به اخذ گواهینامه های مربوطه گردید.

گفتنی است ممیزی مراقبتی بیمه سرمد توسط شرکت پایش و ارزیابی انطباق ایران (TUV AUSTRIA) انجام شده است.

سرعت پرداخت خسارت به کمتر از ده روز رسیده است

دکتر بهشتی نژاد در سفر به استان فارس، با خواجه نژادیان مدیر شعب استان فارس بانک صادرات ایران دیدار و طی جلسه ای در مورد مسائل و همکاری های دو جانبه به گفتگو پرداختند.

در این دیدار بهشتی نژاد با اشاره به چالش ها و مشکلات سالیان گذشته بیمه سرمد گفت: در حال حاضر با توجه به مجموعه اقدامات انجام شده به منظور حل مشکلات و برطرف نمودن موانع موجود، بیمه سرمد روز های خوبی را پشت سر می گذارد و روند رو به رشد شرکت کماکان نیز ادامه دارد.

وی در ادامه افزود: به منظور جلب رضایت هر چه بیشتر خانواده بزرگ بانک صادرات، مدت زمان بررسی پرونده های درمانی و پرداخت خسارت به بازه زمانی کمتر از ده روز رسیده و در تلاش هستیم که این مدت زمان را به کمتر از یک هفته تقلیل دهیم.

در ادامه این گفتگو خواجه نژادیان مدیر شعب بانک صادرات ایران استان فارس ضمن ابراز خشنودی و اشاره به بهبود روند خدمات دهی بیمه سرمد از دعوت مدیر شعبه استان فارس بیمه سرمد جهت حضور در جلسات بازاریابی بانک صادرات استان فارس با مشتریان بزرگ بانک خبر داد و افزود تعامل بانک و بیمه می تواند باعث هم افزایی برای بانک و برای بیمه سرمد گردد.

در پایان، جلسه ای با حضور مدیران و اعضای کانون بازنشستگان برگزار شد و در فضایی دوستانه بازنشستگان معظم بانک صادرات به طرح مشکلات خود پرداختند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار