28 تیر 1403 - 1:55

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

افتتاح دفتر نمایندگی اداره پست در منطقه گل گهر

طی مراسمی با حضور مدیر کل پست استان کرمان و چند تن از معاونین و مدیران شرکت معدنی و صنعتی گلگهر، دفتر نمایندگی پست در منطقه گلگهر و در مجاورت سر درب جدید این شرکت افتتاح و فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

به گزارش پول نیوز، افتتاح دفتر نمایندگی اداره پست در منطقه گل گهر

در حاشیه این مراسم مدیر اداری شرکت گل گهر با اشاره به روند رو به رشد منطقه گل گهر و لزوم ارائه خدمات متناسب برای شاغلان این منطقه، گفت: شرکت گل گهر و سایر شرکت های منطقه حجم زیادی از مراسلات و حمل و نقل محمولات پستی را به صورت روزانه انجام می دهند که به منظور صرفه جویی مالی و مدیریت زمان و نیروی انسانی و بالا بردن کیفیت خدمات، راه اندازی این باجه پستی در دستور کار قرار گرفت.

مهندس مهدیه صدر ادامه داد: راه اندازی باجه پستی منطقه گل گهر می تواند در دسترسی آسان تر به خدمات پستی و ارتقاء و توسعه این خدمات، مؤثر واقع شود که این مهم با نظر مثبت مدیرعامل شرکت گل گهر و مساعدت و همراهی مدیر کل پست استان کرمان محقق و امروز شاهد آغاز به کار این باجه پستی در منطقه بودیم.

وی هم چنین اعلام کرد: در این باجه کلیه خدمات پستی انجام می شود و قرار است از ابتدای سال ۱۴۰۳ خدمات مربوط به سیم کارت های تلفن همراه، صدور شناسنامه و کارت ملی و خدمات دیگر هم ارائه شود.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار