25 تیر 1403 - 2:32

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

بیمه رازی ۶ هزار تایی شد/ افزایش درآمد قطعی نمایندگان در اسفندماه

معاون اجرایی مدیرعامل بیمه رازی با اشاره به ورود شرکت بیمه رازی به خانواده ۶ هزارتاییها از طراحی و عرضه بسته بیمهای ایام نوروز خبر داد.

به گزارش پول نیوز، بیمه رازی ۶ هزار تایی شد/ افزایش درآمد قطعی نمایندگان در اسفندماه

به نقل از روابط عمومی و تبلیغات بیمه رازی، هشتاد و نهمین سه شنبه های پاسخگویی در حالی برگزار شد که وهاب جوادی- معاون اجرایی مدیرعامل بیمه رازی مهمان این رویداد بود.

جوادی با اشاره به ورود شرکت بیمه رازی به خانواده ۶ همتی (۶ هزار میلیارد تومان حق بیمه تولیدی) گفت: شرکت بیمه رازی در سال ۱۴۰۲ به آمار و ارقام قابل توجهی دست پیدا کرد که یکی از این موارد رشد پیروزی در مناقصات باکیفیت صنعت بیمه است که رشد تعداد و ارزش ریالی را برای بیمه رازی به ثبت رسانده است.

او ادامه داد: در صنعت بیمه در حدود ۲۵۰ همت حق بیمه وجود دارد که بخش قابل توجهی از آن در پیکره دولت در قالب مناقصات عرضه می شود و بخشی از این مناقصات با حضور شرکت های درجه یک صنعت بیمه برگزار می شود که بیمه رازی با بهبود زیرساخت های خود به این مناقصات ورود کرده و بسیاری از مولفه های ورود به مناقصات باکیفیت و با ریسک پایین را از آن خود کرده است.

معاون اجرایی مدیرعامل بیمه رازی افزود: بیمه رازی از طریق مناقصات بیش از ۱ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان حق بیمه تولید کرده که نسبت به عملکرد گذشته خود رشد تعداد و مبلغ را به ثبت رسانده است.

جوادی بیان کرد: شرکت بیمه رازی از نظر فروش بسیار بزرگ شده و این موضوع نیاز به رشد در دیگر شاخص ها و زیرساخت ها را دارد که مهم ترین بخش زیرساخت ها و عملکرد شرکت ارائه خدمات مناسب در خدمات پس از فروش است.

او تصریح کرد: با توجه به سیاست های شرکت و رشد زیرساخت ها می توان گفت در سال آینده مدت زمان و فرآیند پرداخت خسارت کوتاه تر از قبل خواهد شد.

معاون اجرایی مدیرعامل بیمه رازی ارائه خدمات و رشد زیرساخت ها را یکی از مهم ترین مولفه های تبلیغ در صنعت بیمه دانست و یادآور شد: توسعه و رشد شبکه فروش، زیرساخت های برخط و رشد منابع انسانی شرکت در ابعاد کمی و کیفی با جدیت در دستور کار است.

جوادی ادامه داد: بودجه ابلاغی سال آینده نشان از رشد قابل توجه حق بیمه تولیدی دارد و این در حالی است که شرکت بیمه رازی، بیمه گذاران خود را برای سال آینده غربال خواهد کرد و بیمه گذاران ارزش آفرین را نزد خود نگه خواهد داشت.

او در رابطه با توسعه و رشد خدمات بیمه رازی گفت: سیاست جذب نماینده در سال آینده پیگیری خواهد شد و در کنار آن نماینده های فعلی تحت آموزش های تخصصی رشته های خاص قرار خواهند گرفت.

معاون اجرایی مدیرعامل بیمه رازی با تاکید بر اینکه بیمه رازی در سال آینده ارزش آفرینی در راستای انتخاب بیمه گذاران با کیفیت را در دستور کار قرار داده است، بیان کرد: رشد مطالبات و مسائل مرتبط با وصول مطالبات در شرایط اقتصادی جامعه تنها مختص صنعت بیمه نیست و بسیاری از صنایع با این موضوع درگیر هستند.

جوادی خاطرنشان کرد: در سیاست های ابلاغی جدید شرکت وصول مطالبات با انضباط بیش تری پیگیری خواهد شد و در کنار آن ابزار های تشویقی برای این موضوع در نظر گرفته شده و این در حالی است که اگر خدمات پس از فروش ارتقاء یابد می توان بیمه گذاران را به سمت دریافت خدمات نقدی سوق داد.

او گفت: شرکت بیمه رازی برای تسهیل در صدور بیمه نامه و افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور، قرارداد های حمایتی با نظام بانکی به امضا رسانده تا بیمه گذاران به صورت قسطی بیمه نامه را خریداری کنند و این خدمت در حال توسعه است، بسیاری از انواع بیمه نامه های رازی در آینده نزدیک با این خدمت عرضه خواهد شد.

معاون اجرایی مدیرعامل بیمه رازی در پاسخ به این سوال که این شرکت برای ایام عید نوروز چه برنامه و بسته های بیمه ای دارد، گفت: برای ایام عید نوروز دو نوع جشنواره طراحی شده با محوریت بیمه گذاران و شبکه فروش طراحی شده است.

او تصریح کرد: برای ایام عید بسته بیمه ای با تلفیق بیمه های مهندسی (سرقت و آسیب تلفن همراه)، عمر و سرمایه گذاری، آتش سوزی منزل و بیمه بدنه خودرو طراحی و به بازار عرضه شده است.

جوادی یادآور شد: بسته بیمه ای ایام نوروز با شرایط خاص با تاکید بر خدمات به روز به بیمه گذاران در راستای کاهش دغدغه افراد در ایام نوروز به بازار عرضه شده است.

او در انتها بیان کرد: جشنواره صبا هم برای افزایش سطح درآمد بیمه گذاران در ماه انتهایی سال طراحی و اجرایی شده که نمایندگان در فروش و تمدید نقدی در کنار کارمزد مصوب ۲.۲ درصد حق بیمه دریافت خواهند کرد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

Untitled-2-e1720952038288-673x470
IPO
همچنین بخوانید
آخرین اخبار