28 تیر 1403 - 1:46

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

مدیریت آینده نامعلوم با شوکا بیمه البرز

دز قالب قرارداد با بانک قرض الحسنه مهر ایران و دریافت تسهیلات بدون بهره، میتوان حق بیمه را یک جا پرداخت و از مزایای بیمه بهره مند شد.

به گزارش پول نیوز، مدیریت آینده نامعلوم با شوکا بیمه البرز

“کی فردا رو دیده”، “چقدر حقوق می گیریم که حق بیمه هم بدهیم”، “پولی که می خواهم به بیمه بدهم، خودم و زن و بچه هام می خوریم”. این ها بخشی از جملات تعجب برانگیزی است که از زبان مردم ناآگاه و ناآشنا به ظرفیت های بیمه در مدیریت ریسک بیرون می آید. در حالی مردم این قبیل اظهارات را بر زبان می آورند که قسمت قابل توجهی از زندان ها به زندانیانی اختصاص دارد که نسبت به بیمه بی توجه بوده اند. اما این همه ماجرا نیست، کمیته امداد، سازمان بهزیستی، خیریه ها و بسیاری مراکز دیگر کمک های مستمری برای آن دسته از سالمندان، از کارافتادگان و نیازمندانی اختصاص می دهند، که برای روز های مبادا از ظرفیت بیمه استفاده نکرده اند.

مدیریت آینده نامعلوم

برای مدیریت اینده، بیمه های گوناگونی تعریف شده که بخشی از آن ها همچون بیمه های تامین اجتماعی، خدمات درمانی و نیرو های مسلح، به صورت اجباری برای شاغلان تعریف شده و آن بخش از مردم که تحت پوشش این بیمه ها قرار نمی گیرند، می توانند از بیمه عمر شرکت های بیمه استفاده کنند.

چالش حقوق پایین

حقوق های پایین بزرگترین و جدی ترین چالش بازنشستگان است. در حالی که بازنشستگان ۳۰ سال حق بیمه پرداخته اند، اما حداقل بگیر هستند که پاسخگوی نیاز های اولیه زندگی یا زندگی حداقلی نمی شود. بنابر این لازم است با روش های تکمیلی به جبران روز های سخت بازنشستگی پرداخت.

بیمه عمر یا زندگی

البته بیمه های عمر یا زندگی هیچ محدودیتی ندارد و تمامی افراد در هر پست و جایگاه با هر میزان درآمدی می توانند با خرید بیمه عمر، آینده ای مطمئن را برای خود و خانواده رقم بزنند. جایگاه بیمه عمر باعث شده با استقبال قابل توجهی از سوی مردم رو به رو شود و تمامی افرادی که نگران آینده خود و اعضای خانواده هستند، به سوی بیمه عمر گرایش پیدا کرده اند.

مزیت شوکا

یکی از مهمترین شرکت های بیمه که در زمینه بیمه عمر طرح توانمندی دارد، بیمه البرز است. بیمه البرز در قالب طرح شوکا، یکی از جدیدترین طرح ها را ارایه کرده که همگان می توانند این بیمه نامه را براحتی خریداری کرده و بنابر سلیقه، موقعیت و شرایط زندگی، از مزایای آن بهره مند شوند.

 

بیشتر بخوانید:

مهر ایران در کنار بیمه البرز

از آنجا که بسیاری از طرح ها هزینه بر است، نیاز به پشتیبان مالی دارد که این پیش فرض از طرح شوکا مستثنی نیست. به همین دلیل بیمه البرز در قالب تفاهم نامه ای، از توان بانک قرص الحسنه مهر ایران بهره گرفت. این طرح سرمایه گذاری را در کنار بازنشستگی کوتاه مدت برای بیمه گذاران فراهم کرده است.

خرید بیمه نامه قرض الحسنه

از آنجا که بیمه البرز با واقعیت ناتوانی مالی مردم بخوبی آشنایی دارد، در ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ بزرگ ترین تفاهم نامه بانکی-بیمه ای را با بانک قرض الحسنه ی مهر ایران امضا کرد. بیمه گذاران می توانند با استفاده از مزیت های این تفاهم نامه، بیمه زندگی را با دریافت تسهیلات قرض الحسنه از بیمه البرز خریداری کنند و از مزیت هایی مانند طرح مکمل بازنشستگی، با هدف تامین آتیه ی خود و نیاز های فرزندان شان تا رسیدن به سن اشتغال بهره مند شوند.

حق بیمه چند منظوره

نزدیک به نیمی از مردم جامعه را حقوق بگیران تشکیل می دهند که درصد بالایی از آنان حداقل بگیر هستند، بنابر این اگر هم بخواهند بیمه زندگی خریداری کنند، امکان پرداخت حق بیمه را ندارند. قرارداد بیمه البرز با بانک قرض الحسنه مهر ایران، چالش نیاز کسانی که به سوی بیمه البرز می آیند را مدیریت کرده به نوعی که هر بیمه شده در طرح شوکا بیمه البرز می تواند از ۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کند که اقساط باز پرداخت این بیمه نامه با توجه میزان وام متفاوت است. این وام بعد از درخواست بیمه گذار، به حساب بیمه نامه واریز می شود و نیازی به سپرده بانکی، ضامن یا وثیقه ندارد.

 

سود یا زیان

برای هر اقدام اقتصادی، باید سود یا زیانش را در نظر گرفت که در مورد خرید بیمه شوکا البرز نیز صدق می کند، اما پوشش های شوکا از گستردگی و جذابیت بسیاری برخوردار است. این بیمه نامه برابر حق بیمه یا وام دریافتی بیمه نامه است که سقف پوشش آن تا ۲۰۰ میلیون تومان است.

پوشش فوت یا نقص عضو

بی شک نگرانی هر فردی از هزینه های پس از فوت است که می تواند بازماندگان را با چالش جدی رو به رو کند، اما اگر فرد بیمه شده در اثر حادثه فوت کند به میزان۲ برابر سرمایه فوت به ذی نفعان فرد بیمه شده پرداخت می شود و اگر فرد بیمه شده در اثر حادثه دچار نقص عضو شود، برابر سرمایه فوت به هر علت می تواند این پوشش را داشته باشد.

معافیت باز پرداخت وام

هنگامی که بیمه شده فوت کند، با چالش بزرگ پرداخت اقساط رو به رو می شود، در صورتی که به توجه به قرارداد بیمه زندگی البرز، اگر بیمه شده در زمان بازپرداخت وام فوت کند، شرکت بیمه تعهدات مانده در تسهیلات بیمه شوکا را بازپرداخت می کند که میزان این پوشش تا ۱۰ درصد سرمایه فوت عادی است.

از حادثه مرگبار تا سرطان

از آنجا که نام دیگر بیمه، مدیریت ریسک است، اگر فرد بیمه شده در طول مدت بیمه نامه دچار حادثه مرگبار رانندگی یا آتش سوزی شود یا به بیماری سرطان مبتلا شود، بیمه البرز برای نجات زندگی تا ۱۰درصد سرمایه فوت عادی را پرداخت می کند. همچنین اگر مشخص شود که فرد بیمه شده به بیماری مبتلا شده که امکان دارد تا یکسال بعد فوت کند. این پوشش تا ۱۰ درصد سرمایه فوت عادی را تحت پوشش قرار می دهد.

امکان دریافت مستمری

بحث جدی که بیش از همه مطرح است، دریافت مستمری برای ادامه زندگی مناسب است. در طرح شوکا فرد بیمه شده می تواند با دریافت تسهیلات شوکا بیمه البرز، مستمری را در قالب شرایطی که مطابق قرارداد، خودش تعیین می کند، دریافت کند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار