28 تیر 1403 - 1:50

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

ماجرای حذف نام سایت تهران من از مصوبه شورای شهر بدون اطلاع اعضا

رئیس کمیسیون حمل ونقل شورای شهر تهران گفت: هر تغییری در مصوبات باید به تصویب صحن شورای شهر برسد و در صورت عدم تصویب هر تغییری قانونی نخواهد بود.

به گزارش پول نیوز، ماجرای حذف نام سایت تهران من از مصوبه شورای شهر بدون اطلاع اعضا

سید جعفر تشکری هاشمی رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران و با اشاره به ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران در سامانه جدیدی تحت عنوان شهرزاد گفت: در مصوبه ابتدایی شورای شهر تصریح شده بود که ثبت نام طرح ترافیک باید از طریق سامانه تهران من انجام شود، اما اکنون متوجه شده ایم که گفته شده است ثبت نام طرح باید از طریق سامانه معرفی شده از سوی شهرداری صورت گیرد و اگر قرار بر انجام این کار باشد باید حتماً به تصویب شورای شهر تهران رسیده باشد و به دلیل عدم حضور در جلسه هفته قبل از تصویب یا عدم آن اطلاع ندارم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حذف نام سایت تهران من از مصوبه شورای شهر قانونی بوده است یا خیر گفت: هر تغییری در مصوبات باید به تصویب صحن شورای شهر تهران برسد و در صورت عدم تصویب هر تغییری قانونی نخواهد بود.

تشکری هاشمی گفت: اگر پس از به تصویب رسیدن یک مصوبه در صحن شورای شهر در آن تغییراتی ایجاد شود و کلماتی به آن اضافه یا کم شود حتماً واجد ایراد خواهد بود و برای روشن شدن موضوع از رئیس شورای شهر پیگیری می کنیم.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار