25 تیر 1403 - 2:27

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

توزیع میوه تنظیم بازاری شب عید از هفته آینده

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به اینکه مباشرین توزیع کالاهای تنظیم بازاری در سطح استان تهران مشخص شده است، گفت: از ۲۲ اسفند ماه روند توزیع تنظیم بازار میوه شب عید آغاز میشود.

به گزارش پول نیوز، توزیع میوه تنظیم بازاری شب عید از هفته آینده

جبرئیل برادری از تامین ۵ هزار تن میوه و ۳۰۰ تن خرما شب عید و ایام نوروز و ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود: با توجه به تقارن عید نوروز و ماه مبارک رمضان، علاوه بر برنامه ریزی های دقیق برای میوه شب عید، در زمینه تامین خرمای مورد نیاز ایام مبارک ماه رمضان نیز ذخیره سازی های خوبی صورت گرفته و مشکلی در تأمین و عرضه این محصول با قیمت های مناسب در سطح استان نداریم.

 

وی با بیان اینکه سیب درختی و پرتقال با کیفیتی برخوردار است اظهار داشت: تنظیم بازار میوه شب عید امسال در سطح شهرستان های ۱۶گانه استان تهران بر عهده سازمان تعاون روستایی استان تهران است و در صورت نیاز شهروندان افزایش می یابد.

 

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران تصریح کرد: قیمت این اقلام بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار مشخص و توزیع می شود و به منظور کسب رضایت عموم مردم استان، میوه ها از یکنواختی و کیفیت مناسبی برخوردار است.

 

توزیع خرما ماه مبارک رمضان از ۱۵ اسفندماه

برادری گفت: با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان، خرمای مورد نیاز شهروندان در این ایام توسط سازمان تعاون روستایی برای شهرستان ها تهیه شده که یک هفته قبل از ماه مبارک یعنی ۱۵ اسفندماه در شهرستان ها توزیع خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: در حوزه شهر تهران نیز میوه شب عید تنظیم بازار شامل سیب، پرتقال و خرما بر عهده سازمان میادین خواهد بود که در حال حاضر این سازمان نسبت به تهیه محصولات مورد نیاز در ماه مبارک اقدام نموده و در سطح ۳۰۰ نقطه میادین تره بار و بازارچه های سطح شهر عرضه آغاز خواهد شد.

 

عرضه گوشت قرمز و مرغ منجمد در سازمان میادین تا پایان مبارک ماه رمضان

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در خصوص روند عرضه کالاهای پروتئینی برای ایام مذکور افزود: گوشت قرمز و گوشت مرغ منجمد در سطح شهرستان های استان و غرفه سازمان میادین تره بار با قیمت مصوب تنظیم بازاری در حال توزیع است و روند عرضه تا پایان ماه مبارک همچنان ادامه خواهد داشت.

 

برادری اظهار داشت: علاوه بر این گوشت قرمز گرم نیز در سطح شهر تهران (سازمان میادین) توزیع می شود.

 

بیشتر بخوانید: کنسرو ماهی ۱۵ درصد ارزان می شود

 

وی با بیان اینکه مشکلی در تامین و توزیع مایحتاج مردم از جمله گوشت قرمز و گوشت مرغ، میوه و خرما در ایام پایانی سال به ویژه میوه شب عید نداریم تصریح کرد: اجازه نمی دهیم کوچک ترین التهابی در بازار شب عید، ایام نوروز و ایام مبارک ماه در تامین و توزیع این اقلام اتفاق بیفتد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

Untitled-2-e1720952038288-673x470
IPO
همچنین بخوانید
آخرین اخبار