22 تیر 1403 - 14:41

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

تخصیص ۳۵۰ میلیارد ریال به دامداران و کشاورزان خسارت دیده سیل مونسون

مدیر شعب بانک مسکن استان کهگیلویه و بویر احمد از تخصیص ۳۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای کشاورزان و دامداران خسارت دیده حادثه سیل مونسون خبر داد.

به گزارش پول نیوز، تخصیص ۳۵۰ میلیارد ریال به دامداران و کشاورزان خسارت دیده سیل مونسون

به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن -هیبنا، محمد اکبری با اشاره به نقش پررنگ بانک مسکن در جبران خسارات ناشی از حادثه سیل مونسون گفت: با وجود پرداخت تسهیلات بخش مسکن ناشی از سیل طی دو سال اخیر، هم اکنون بانک مسکن در پرداخت تسهیلات به خسارت دیدگان بخش کشاورزی و دامی نیز ورود کرده و در دو ماه اخیر ۲۹۰ نفر از این تسهیلات در سطح شعب استان بهره مند شده اند.

وی افزود: از این تعداد ۲۶۴ فقره تسهیلات به مبلغ ۱۵۰٫۸۷۷ میلیون ریال در بخش روستایی و ۲۶ فقره به مبلغ ۱۶٫۳۴۳ میلیون ریال در بخش شهری است.

اکبری ادامه داد: بیش از ۳۰۰ متقاضی نیز در روز های اخیر از سوی جهاد کشاورزی اعلام و بر اساس شهرستان به شعبه مربوطه معرفی شده و در حال تشکیل پرونده جهت دریافت تسهیلات هستند.

مدیر شعب استان تصریح کرد: حمایت ویژه بانک مسکن از خسارت دیدگان و تلاش همه جانبه جهت رفع مشکلات آنان باعث شده تا شرایط پرداخت این سری از تسهیلات نسبت به سایر تسهیلات آسان شود.

اکبری با اشاره به شلوغی شعب در ایام پایانی سال نیز گفت: از آنجا که دغدغه بانک مسکن استان رفع مشکل خسارت دیدگان حادثه سیل است، همکاران ما بعضاً تا پاسی از شب مشغول کار و پیگیری جهت پرداخت تسهیلات این بخش هستند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

5008072
63100689
همچنین بخوانید
آخرین اخبار