28 تیر 1403 - 1:49

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

نذر علمی برای علاقه مندان به دانش و فناوری قابل دسترس شد

بانک قرضالحسنه مهر ایران با همکاری بنیاد علم و فناوری مصطفی (ص) به افراد دوستدار علم و دانش، خدماتی را ارائه میدهد تا از طریق آن بتوانند نذورات خود را در راستای پیشبرد و توسعه علم و فناوری در جهان اسلام پرداخت کنند.

به گزارش پول نیوز، نذر علمی برای علاقه مندان به دانش و فناوری قابل دسترس شد

نذر علمی فرآیندی است که طی آن مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران نسبت به دریافت وام از این بانک اقدام کرده و آن وام به حساب بنیاد علم و فناوری مصطفی (ص) واریز می شود تا این بنیاد نسبت به حمایت های خود در راستای توسعه علم و فناوری در بین جامعه دانشمندان جهان اسلام، اقدام نماید.

 

بانک قرض الحسنه مهر ایران به عنوان اصلی ترین متولی قرض الحسنه در کشور، در کنار فعالیت های مالی، وظیفه ای اجتماعی نیز برای خود قائل است. فعالیت های گسترده این بانک در حوزه مسئولیت اجتماعی که برخی از آن ها، مانند صرف وجه التزام برای کارهای عام المنفعه، برای نخستین بار در کشور توسط این بانک اجرا شده، گواهی بر این موضوع است. اکنون نیز این بانک سعی کرده پیشگام حمایت از ترویج علم و فناوری در جامعه باشد و به همین علت طرح نذر علمی را کلید زده است.

 

بنیاد علم و فناوری مصطفی (ص) به عنوان یک نهاد غیردولتی و غیرانتفاعی و همچنین بزرگ ترین بنیاد علم و فناوری کشور در حوزه های مختلفی از توسعه علم و فناوری حمایت می کند. این بنیاد در بعد دانش آموزی، دانشجویی و حمایت از دانشمندان برتر جهان اسلام فعالیت می کند. هم جایزه علمی اعطا می کند و هم در توسعه علم و فناوری فعال است. اتکای این بنیاد به توان مردمی است و به هیچ عنوان از بودجه دولتی استفاده نمی کند.

 

هر یک از افراد جامعه می توانند، تا مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان که سقف وام قرض الحسنه در سال ۱۴۰۲ است، وام بگیرند. این وام به حساب بنیاد مصطفی (ص) منتقل می شود و فرد اقساط آن را به بانک می پردازد. برای دریافت این وام نیازی به ایجاد معدل حساب نیست و اقساط آن از ۶ تا ۴۸ ماه است. کارمزد وام یاد شده نیز صفر درصد است. گفتنی است برای دریافت این وام نیازی به ارائه ضامن نیز وجود ندارد.

 

بیشتر بخوانید: برگ برنده کالا کارت مهر ایران در دست مشتریان

 

نذر علمی یکی از طرح های دائمی بانک قرض الحسنه مهر ایران است و شما می توانید با مراجعه به هر یک از شعب بانک در سراسر کشور، نسبت به دریافت این وام اقدام کرده و بخشی از درآمد خود را در چارچوب طرح نذر علمی، صرف حمایت از رشد علم و فناوری در کشور نمائید.

 

علاقه‎ مندان به مشارکت در این طرح می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی www.qmb.ir مراجعه کنند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار