25 تیر 1403 - 2:18

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

خودسوزی یک آمریکایی در اعتراض به نسل کشی رژیم صهیونیستی در غزه

یک افسر سابق نیروی هوایی آمریکا در اعتراض به نسلکشی رژیم صهیونیستی در غزه در مقابل سفارت این رژیم در واشنگتن دی سی اقدام به خودسوزی کرد.

به گزارش پول نیوز، خودسوزی یک آمریکایی در اعتراض به نسل کشی رژیم صهیونیستی در غزه

به گزارش میرور، یک افسر سابق نیروی هوایی آمریکا در اعتراض به جنگ علیه غزه و همدستی آمریکا با رژیم صهیونیستی در جنایت و نسل کشی علیه فلسطینیان، مقابل سفارت این رژیم در واشنگتن اقدام به خودسوزی کرد.

این افسر سابق آمریکایی فریاد می زد: من در نسل کشی علیه ملت فلسطین شریک نخواهم بود، فلسطین را آزاد کنید. وی قبل از اینکه اقدام به خودسوزی کند، گفته بود: خودسوزی امری هولناک است، اما نه به اندازه جنایاتی که در غزه اتفاق می افتد.

سازمان اورژانس واشنگتن در بیانیه ای اعلام کرد: پس از اطلاع از حادثه خودسوزی، نیرو های اورژانس حوالی ساعت ۱۳ روز یکشنبه (به وقت محلی) در مقابل سفارت (رژیم) اسرائیل با مردی مواجه شدند که دچار سوختگی شدید شده و فریاد «فلسطین آزاد» را سر می داد.

در ادامه بیانیه اورژانس واشنگتن آمده است: این فرد با شرایط وخیم و در معرض خطر جانی به بیمارستان منتقل شد.

در همین رابطه سخنگوی سرویس مخفی واشنگتن دی سی نیز بدون اشاره به نام این فرد در بیانیه ای، اعلام کرد: اعضای سرویس مخفی واشنگتن دی سی پیش از رسیدن نیرو های اورژانس این فرد را خاموش کرده و به منظور اقدامات احتیاطی در حال جست وجوی خودروی وی هستند.

این مرد که هنوز نام وی از سوی مقامات فاش نشده است، قبل از رسیدن نیرو های اورژانس توسط اعضای سرویس مخفی ایالات متحده خاموش شده بود.

در همین حال وزارت خارجه رژیم صهیونیستی نیز در بیانیه ای اعلام کرد: فرد ناشناسی که در خارج از ساختمان سفارت (رژیم) اسرائیل در واشنگتن خود را به آتش کشید، به بیمارستان منتقل شده و به کارکنان سفارت آسیبی نرسیده است.

برخی منابع خبری گزارش دادند که عملیات امداد و نجات بی نتیجه ماند و این افسر آمریکایی جان باخت.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

Untitled-2-e1720952038288-673x470
IPO
همچنین بخوانید
آخرین اخبار