25 تیر 1403 - 2:11

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

۷۵۰ میلیون دلار ارزش قراردادهای جدید سرمایه گذاری منطقه ویژه خلیج فارس

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس از امضای ۹ قرارداد جدید سرمایهگذاری در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس خبر داد و گفت: حجم سرمایهگذاری صورتگرفته پنج برابر میزان هدفگذاری ما بوده است.

به گزارش پول نیوز، ۷۵۰ میلیون دلار ارزش قراردادهای جدید سرمایه گذاری منطقه ویژه خلیج فارس

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، محمدرضا پیرحسینلو، تکمیل پروژه های در دست اقدام، جذب سرمایه گذار و بسترسازی برای ایجاد رونق تولید را از اولویت های این منطقه عظیم اقتصادی در سال جاری عنوان کرد و گفت: در ۱۰ماهه نخست امسال ۹ قرارداد سرمایه گذاری به ارزش بیش از ۷۵۰ میلیون دلار به امضا رسیده که به پنج برابر میزان هدف گذاری ما بوده است.

وی با تاکید بر این که توسعه در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس همچنان ادامه دارد و بنا بر محاسبات انجام شده ۱۳ هزار نفر اشتغال زایی مستقیم طرح های در دست اجرا خواهد بود، گفت: قراداد های جدید امضا شده در حوزه تولید ورق ضد زنگ، ورق گرم نورد فولادی، رول ورق نورد گرم، گچ میکرونیزه، بتن آماده و… خواهد بود.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس سرمایه گذاران را برای سرمایه گذاری های بیشتر به این منطقه عظیم اقتصادی دعوت کرد و بیان داشت: مناطق ویژه اقتصادی دارای مزایای متعدد برای سرمایه گذاران و تولیدکنندگان هستند و امیدوارم در سال آینده نیز در عمل بتوانیم منویات مقام معظم رهبری را بیش از پیش اجرایی کنیم

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

IPO
دی
همچنین بخوانید
آخرین اخبار