28 تیر 1403 - 9:27

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

روند حرکتی شاخص های بازار سرمایه چگونه خواهد بود؟ + عکس

تحلیلگر بازار سرمایه گفت: همچنان تا وقتی که سطح حمایتی ۲.۰۷۰.۰۰۰ واحد شکسته نشود، میتوان امید به برگشت و رشد شاخص کل داشت.

به گزارش پول نیوز، روند حرکتی شاخص های بازار سرمایه چگونه خواهد بود؟ + عکس

علی ملک لی تحلیلگر بازار سرمایه گفت: شاخص کل بورس تهران در هفته گذشته با عدد دو میلیون و ۱۰۷ هزار واحد شروع به کار کرد و در پایان هفته و کاهش حدود ۰.۳۴ درصدی، به عدد دو میلیون و ۱۰۰ هزار واحد رسید تا هفته ای تقریبا منفی در بورس تهران رقم بخورد.

او افزود: همچنان تا وقتی که سطح حمایتی ۲.۰۷۰.۰۰۰ واحد شکسته نشود، می توان امید به برگشت و رشد شاخص داشت، ولی چنانچه این محدوده شکسته شود، انتظار داریم شاخص اعداد پایین تری را ببینید.

شاخص کل

این تحلیلگر بازار سرمایه در ادامه اظهار کرد: شاخص کل هم وزن که نماگر بهتری از وضعیت بورس تهران است، افزایش یافت. این شاخص در روز اول کاری هفته گذشته با عدد ۷۳۲ هزار واحد شروع به کار کرد و پس از افزایش حدود یک درصدی، در پایان هفته در تراز ۷۳۹ هزار واحد متوقف شد.

او می گوید: این شاخص در محدوده ۷۳۰ هزار به خوبی حمایت شد و انتظار داریم به روند خود ادامه دهد. حمایت مهم شاخص هم وزن منطقه ۷۰۸ هزار واحد است.

شاخص کل هم وزن

شایان ذکر است دیدگاه های فوق صرفا تکنیکال بوده و عوامل و اخبار زیادی مانند مناسبات سیاسی و تصمیمات اقتصادی، می تواند بر روند این شاخص ها تاثیر بگذارد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

62404283
کاشت هسته انبه در گلدان
همچنین بخوانید
آخرین اخبار