25 تیر 1403 - 1:34

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

بهره گیری از لباس متحدالشکل برای کارکنان میادین میوه و تره بار تهران

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از بهرهگیری لباس متحدالشکل برای کارکنان میادین میوه و ترهبار خبر داد.

به گزارش پول نیوز، بهره گیری از لباس متحدالشکل برای کارکنان میادین میوه و تره بار تهران

حسین نظری در آیین بهره برداری از ۲۲ بازار میوه و تره بار شهرداری تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از مردادماه سال گذشته که پویش های امید و افتخار راه اندازی شد خوشبختانه پروژه های مختلفی تکمیل و افتتاح شد، امروز نیز در آستانه ۲۲ بهمن ماه به صدمین امید و افتخار رسیدیم که در حقیقت به معنای این است که ۱۰۰ روز این پویش اجرایی شده و پروژه های مختلفی افتتاح و در اختیار شهروندان قرار گرفته است. امیدواریم این روند و بهره برداری از پروژه های مختلف ادامه داشته باشد و بتوانیم در جهت ایجاد رفاه و آسایش بیشتر شهروندان گام برداریم.

وی افزود: در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران چند نکته مورد توجه جدی قرار گرفته که از جمله می توان به کیفیت اشاره کرد که در ایجاد ساختاری درست این کیفیت مناسب را ایجاد کردیم تا رضایت شهروندان را کسب کنیم. از سوی دیگر قیمت نیز مورد توجه بوده تا با سطح بازار تفاوت معناداری داشته باشد. در حال حاضر نیز حدود ۳۰ درصد قیمت میادین کمتر از سطح بازار است و حتی قیمت های میادین در قیمت گذاری سطح بازار نیز موثر است.

وی ادامه داد: به حمدالله در دو سال گذشته توفیقات خوبی را کسب کردیم و توسعه محل های احداث بازار های میادین میوه و تره بار به خوبی پیش رفته است و هرکجا که زمین در اختیار داشته ایم این بازار ها احداث شده اند.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران تاکید کرد: برای توسعه میادین میوه و تره بار نیازسنجی انجام شد که در نتیجه آن مقرر شد ۱۳۵ بازار احداث شود؛ قطعا در این مسیر به محض تملک زمین این بازار ها احداث می شود. امروز ۲۲ بازار در سطح بازار به بهره برداری می رسد که به این ترتیب در مجموع در سال جاری ۴۰ بازار احداث شده، اما در مورد وعده ای که پیش تر در خصوص احداث ۱۰۰ بازار داده شده بود در حال تملک زمین هستیم؛ اما این کار قاعده ویژه خود را دارد که باید براساس شاخص های مورد نیاز به سمت توسعه حرکت کنیم.

نظری در پاسخ به سوالی در خصوص تامین میوه شب عید نیز اظهار کرد: هماهنگی های لازم انجام شده و قول همکاری اخذ شده تا بتوانیم تامین میوه شب عید را بدون هیچ مشکلی انجام دهیم به این ترتیب برای شب عید شهروندان نباید دغدغه ای داشته باشند.

وی ادامه داد: علاوه بر کیفیت و قیمت، کیفیت برخورد با شهروندان و مشتریان در میادین میوه و تره بار مورد توجه ویژه ما قرار گرفته و مقرر شده است که مدارا و احترام در برخورد با شهروندان و مشتریان در دستور کار قرار گیرد. در همین مسیر برای همکارانمان در سطح میوه و تره بار لباس یکپارچه همراه با اتیکت نام طراحی شده و به زودی اجرایی خواهد شد. همچنین در میادینی که امکان استفاده از چرخ دستی وجود دارد این اقدام انجام خواهد شد تا شهروندان بتوانند با رفاه و آسایش بیشتری نسبت به خرید خود اقدام کنند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

IPO
دی
همچنین بخوانید
آخرین اخبار