25 تیر 1403 - 3:17

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

عرضه میوه شب عید در تهران از ۱۰ اسفندماه آغاز می شود

سرپرست سازمان مدیریت میادین میوه و ترهبار شهرداری تهران از عرضه تدریجی میوه شب عید از دهم اسفندماه در سطح میادین میوه و ترهبار شهر تهران خبر داد.

به گزارش پول نیوز، عرضه میوه شب عید در تهران از ۱۰ اسفندماه آغاز می شود

مهدی بختیاری زاده در حاشیه آیین بهره برداری از ۲۲ بازار میوه و تره بار شهرداری تهران در جمع خبرنگاران در خصوص راه اندازی آزمایشگاه پایش سموم میوه و سبزیجات سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران اظهار کرد: در خصوص این آزمایشگاه و کنترل کیفیت اقدامات لازم از حدود یک سال قبل در سازمان میوه و تره بار آغاز شده، اما موانعی در حوزه اخذ مجوز ها و تاییدیه های سازمان های مختلف ایجاد شده است.

وی اضافه کرد: باید استاندارد های لازم از طریق اخذ مجوز ها محقق شود تا در ادامه راه با مشکل مواجه نشویم لذا در حال حاضر پیگیر دریافت این مجوز ها و راه اندازی این آزمایشگاه هستیم. در همین راستا تجهیزات لازم درخواست خریدش داده شده، برای راه اندازی مکان آزمایشگاه طراحی مناسب انجام و کار های عمرانی نیز در حال انجام است لذا امیدواریم در سال آینده شاهد راه اندازی این آزمایشگاه باشیم.

سرپرست سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در خصوص تامین اقلام مورد نیاز شهروندان برای ایام پایانی سال گفت: در مورد مواد پروتئینی با توافقاتی که انجام شده میزان عرضه در حال حاضر افزایش پیدا کرده و قطعا در نوروز نیز این روند ادامه پیدا خواهد کرد و به حد کافی عرضه انجام خواهد شد. در مورد میوه نیز خرید های لازم انجام و ذخیره سازی صورت گرفته و از دهم اسفندماه به تدریج این میوه ها در سطح میادین میوه و تره بار عرضه خواهد شد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

Untitled-2-e1720952038288-673x470
IPO
همچنین بخوانید
آخرین اخبار