28 تیر 1403 - 2:07

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

کاروان منطقه آزاد انزلی قهرمان المپیاد ورزشی کارکنان مناطق آزاد کشور شد

نخستین المپیاد ورزشی کارکنان مناطق آزاد کشور در دو بخش آقایان و بانوان و در رشتههای فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، شطرنج و دارت در منطقه آزاد اروند با درخشش کاروان اعزامی سازمان منطقه آزاد انزلی به پایان رسید.

به گزارش پول نیوز، کاروان منطقه آزاد انزلی قهرمان المپیاد ورزشی کارکنان مناطق آزاد کشور شد

مدیر توسعه منابع انسانی سازمان منطقه آزاد انزلی با اعلام این خبر افزود: در رشته ی تنیس روی میز، آقایان: امیر پورمحمدی، مسعود فلاح، حامد شهبازی و مجید شفاعتی در رشته شطرنج، آقایان: جمشید محبوب، عزیز آقاییان و محمد رسول قربانی و در رشته دارت، خانم ها: فاطمه اسدی و فاطمه رمضانی موفق به کسب مقام نخست این دوره از رقابت ها شدند.

سید محمدرضا عظمتی ادامه داد: در رشته فوتسال متشکل از آقایان: امیر محمودی مقدم، محمود تان، جواد حاجی پور، امید یزدانی، صادق حسنی، امیر قویدل، حامد رحیمی، رامین امیری، مبین جعفرپور، امیرحسین پور امیدی، میثاق حسن پور و محسن صفرپور در دیدار پایانی در ضربات پنالتی با قبول شکست از میزبان مسابقات به مقام دوم دست یافت.

عظمتی افزود: هدف از برگزاری این مسابقات تقویت روحیه همکاری و کار تیمی در کارکنان مناطق آزاد کشور و تشویق به ورزش و زندگی سالم و تقویت توان سازمانی در راستای تأثیر بهینه در حیطه کاری بود.

وی در پایان از حمایت های مدیرعامل سازمان و معاون توسعه مدیریت در اعزام کاروان به این مسابقات تقدیر و تشکر نمود.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار