22 تیر 1403 - 13:37

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

پرداخت بیش از ۲۲۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک سپه

بانک سپه در۱۰ ماه نخست سال جاری مبلغ ۲۲۰ هزار و ۹۵۲ میلیارد و ۶۸۵ میلیون ریال تسهیلات خرد به ۱۵۵ هزار و ۳۶۷ فقره پرونده در حوزههای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، اشتغالزایی، نیروهای مسلح، کمک ودیعه مسکن مستأجران، حوادث قهری و … اختصاص داده است.

به گزارش پول نیوز، پرداخت بیش از ۲۲۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک سپه

به نقل از بانک سپه، در راستای اجرای تکالیف ابلاغی بانک مرکزی، بانک سپه به ۴۹ هزار و ۴۳۸ پرونده میزان ۱۰۲ هزار و۴۹۰ میلیارد و ۶۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و به ۴۰ هزار و۲۷۰ پرونده، مبلغ ۲۵ هزار و ۴۴۷ میلیارد و ۲۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری با کارمزد ۴ درصد طی ۱۰ ماه نخست سال جاری پرداخت کرده است.

این بانک همچنین در حوزه تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزائی به معرفی شدگان سازمان های کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی، بنیاد برکت، زندانیان و استانداری ها در قالب تبصره ۱۶ قانون بودجه سال های ۱۴۰۰و۱۴۰۱ و تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۲ در مدت مذکور ۴۲ هزار و ۸۸۱ میلیارد و ۸۳۱ میلیون ریال برای ۳۳ هزار و ۳۲۲ فقره پرونده اختصاص داده است.

بانک سپه مبلغ ۵ هزار و ۲۶۶ میلیارد و ۲۱۲ میلیون ریال در حوزه تسهیلات ساخت یا خرید مسکن کارکنان و بازنشستگان، ودیعه مسکن، ازدواج، جهیزیه و وام ضروری کارکنان و بازنشستگان نیرو های مسلح طی ۱۰ ماه نخست سال جاری اختصاص داده است.

این بانک در حوزه تسهیلات ودیعه مسکن مستاجرین، بهسازی و نوسازی مسکن روستایی و نیز ساخت و خرید مسکن آزادگان، جانبازان و خانواده شهداء مبلغ ۳۷ هزار و ۲۷۴ میلیارد و ۶۶۶ میلیون ریال به ۲۳ هزار و ۸۲۲ فقره پرونده طی ۱۰ ماه نخست سال جاری اختصاص داده است.

بانک سپه در راستای ارائه طرح های تسهیلات حمایتی خود از جمله ودیعه مسکن به معرفی شدگان از سوی کمیته امداد امام (ره) و بهزیستی و نیز تسهیلات ایجاد نیروگاه های خورشیدی ۵ کیلو واتی مبلغ ۴ هزار و ۵۳۲ میلیارد و ۳۱ میلیون ریال به ۷ هزار و ۵۳۲ فقره پرونده در مدت مذکور پرداخت کرده است.

این بانک همچنین مبلغ ۷۷۲ میلیارد و ۷۰ میلیون ریال در قالب ۷۰۵ فقره پرونده تسهیلاتی به حوادث قهری و نیز ۲ هزار و ۲۸۸ میلیارد و ۷۶۹ میلیون ریال در قالب ۲۳۴ فقره پرونده به سایر تسهیلات پرداختی طی ۱۰ ماه نخست سال جاری پرداخت کرده است.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

63100689
4977386
همچنین بخوانید
آخرین اخبار