25 تیر 1403 - 3:27

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

جزئیات ثبت اطلاعات شیر خشک های معمولی در پنل بیمه سلامت

مدیر کل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران، جزئیات ثبت اطلاعات شیر خشکهای معمولی در پنل بیمه سلامت را تشریح کرد.

به گزارش پول نیوز، جزئیات ثبت اطلاعات شیر خشک های معمولی در پنل بیمه سلامت

محمد اسماعیل کاملی مدیر کل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: بر اساس سیاست های نظام سلامت کشور و مصوبات ستاد تدابیر ویژه غذا و دارو وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در راستای سیاست حذف ارز ترجیحی و پرداخت مابه التفاوت به ذینفع نهایی؛ سازمان بیمه سلامت به عنوان مجری مدیریت، ما به التفاوت یارانه ارزی شیر خشک های معمولی را تعیین کرد.

مدیر کل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران افزود: به همین منظور از تاریخ یازدهم بهمن ماه سال جاری، ثبت شیر خشک های معمولی توسط داروخانه های طرف قرار داد بیمه سلامت برای کلیه مصرف کنندگان در سطح کشور، در پنل سازمان بیمه سلامت به آدرس eservices.ihio.gov.ir/mpx با ثبت و کنترل بارکد اصالت، قابل انجام است.

وی تصریح کرد: بر اساس اقلام ثبت شده در پنل مربوطه، در انتهای ماه صورت حساب ما به التفاوت یارانه ارزی داروخانه صادر می شود و نهایتأ مبالغ مربوطه با ارائه اطلاعات، توسط سازمان هدفمندی یارانه ها، در وجه داروخانه ها پرداخت خواهد شد و علاوه بر مسیر دسترسی فوق، امکان دسترسی از طریق سامانه نسخه الکترونیک و با انتخاب گزینه ” ارائه شیر خشک ” نیز برقرار است.

کاملی گفت: تا اطلاع ثانوی، ثبت و ارائه اقلام شیر خشک های معمولی با ثبت در سامانه TTAC سازمان غذا و دارو نیز کما فی السابق قابل انجام است.

منبع: وبدا

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

Untitled-2-e1720952038288-673x470
IPO
همچنین بخوانید
آخرین اخبار