25 تیر 1403 - 2:35

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

نتایج ارزیابی خدمات دانشجویی دانشگاه ها اعلام شد/ تقدیر از دانشگاه های برتر

سازمان امور دانشجویان وزارت علوم ضمن اعلام نتایج ارزیابی خدمات دانشجویی دانشگاهها، مراکز برتر در حوزه خدمات دانشجویی را معرفی کرد.

به گزارش پول نیوز، نتایج ارزیابی خدمات دانشجویی دانشگاه ها اعلام شد/ تقدیر از دانشگاه های برتر

مجتبی شرانجانی، مدیرکل دفتر نظارت و ارزیابی سازمان امور دانشجویان در سومین روز از نشست معاونین دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور درباره ارزیابی خدمات دانشجویی دانشگاه های کشور ضمن تشریح فرایند و نتایج ارزیابی خدمات دانشجویی دانشگاه ها در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ از سوی این دفتر اظهار کرد: کارنامه عملکرد دانشگاه ها به خودشان منعکس شده و دانشگاه ها می توانند با استفاده از آن، نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کرده و برای ارتقای کیفیت خدمات خود برنامه ریزی کنند.

وی اعلام کرد: در این ارزیابی دانشگاه های صنعتی اصفهان، الزهرا (س) و خوارزمی به عنوان دانشگاه های برتر و دانشگاه های بیرجند، ارومیه، تهران، اصفهان، علامه طباطبایی، رازی کرمانشاه و فردوسی مشهد نیز به عنوان دانشگاه های شایسته تقدیر انتخاب شدند.

مدیرکل دفتر نظارت و ارزیابی سازمان امور دانشجویان افزود: این ارزیابی برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ نیز از ابتدای بهمن ماه آغاز شده و تلاش می شود از نتایج آن برای سطح بندی دانشگاه ها در زمینه ارائه خدمات دانشجویی استفاده شود.

شرانجانی گفت: بسترسازی جهت سیاست گذاری و برنامه ریزی، ایجاد زمینه افزایش بهره وری و تقویت زمینه های پاسخگویی دانشگاه ها به ذینفعان خود، از اهداف این ارزیابی می باشند.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، در سومین روز از هفتادوسومین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور و همزمان با ایام الله دهه فجر، از دانشگاه های برتر که در فرایند ارزیابی خدمات دانشجویی از سوی دفتر نظارت و ارزیابی سازمان امور دانشجویان، منتخب شده بودند، تقدیر به عمل آمد.

در این فرایند سه دانشگاه صنعتی اصفهان، الزهرا (س) تهران و خوارزمی به عنوان دانشگاه برتر و شش دانشگاه ارومیه، تهران، اصفهان، علامه طباطبائی، رازی کرمانشاه و فردوسی مشهد، بیرجند شاسته تقدیر شدند.

معیار ها و شاخص های ارزیابی در ۳ مولفه درون داد، برون داد و پیامد تنظیم شده است و بسترسازی جهت سیاست گذاری و برنامه ریزی، ایجاد زمینه افزایش بهره وری، سطح بندی دانشگاه هااز نظر خدمات، تقویت زمینه های پاسخگویی به ذینفعان از اهداف این ارزیابی هستند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

Untitled-2-e1720952038288-673x470
IPO
همچنین بخوانید
آخرین اخبار