25 تیر 1403 - 3:15

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

ایجاد ۷۰ هزار طرح اشتغالزایی در ۱۰ ماهه سال جاری

مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از ایجاد ۷۰ هزار طرح اشتغالزایی در ۱۰ ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش پول نیوز، ایجاد ۷۰ هزار طرح اشتغالزایی در ۱۰ ماهه سال جاری

محمد ترکمانه، مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: یکی از ماموریت های اصلی بنیاد برکت توانمند سازی مردم در مناطق کم برخوردار و ایجاد فرصت های شغلی در این مناطق است.

وی گفت: با توجه به ضرورت موضوع امنیت غذایی در کشور در سال جاری طرح های اشتغال زایی متمرکز بر دو زنجیره سبز و آبی در زمینه های کشاورزی و آبزی پروری اجرا شد.

ترکمانه با بیان اینکه کار اصلی بنیاد برکت نظارت و کمک به فرآیند اشتغال زایی است، گفت: بنیاد فرآیند اشتغال زایی را به شبکه مجریان و تسهیل گران خود در سراسر کشور و حلقه های میانی که متشکل از مردم هستند سپرده است.

مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اظهار کرد: در جلسه شورای عالی اشتغال کشور با حضور ریاست محترم جمهور مقرر شد که بنیاد برکت با توجه به زیرساخت های موجود در حوزه توانمندسازی در مناطق کم برخوردار، ۱۰۰ هزار طرح اشتغالزایی را ایجاد کند.

وی گفت: بنیاد برکت در ۱۰ ماهه نخست امسال با کمک شبکه هزار نفری مجریان و تسهیل گران خود که از مردم هستند و در مناطق محروم و روستایی سراسر کشور خدمت می کنند توانسته ۷۰ هزار طرح اشتغال زایی را ایجاد کند.

مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) عنوان کرد: با سرعت خوبی که در موضوع اشتغال زایی وجود دارد تا پایان سال ایجاد ۱۰۰ هزار طرح اشتغالزایی عملیاتی خواهد شد و تعهد بنیاد برکت در زمینه اشتغالزایی در کشور محقق خواهد شد.

ترکمانه در پایان گفت: تمرکز بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ع) پیشرفت مناطق کم برخوردار با تمرکز بر روستاها، حاشیه شهر های بزرگ و شهرستان های کوچک است.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

Untitled-2-e1720952038288-673x470
IPO
همچنین بخوانید
آخرین اخبار