28 تیر 1403 - 3:05

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

کارگردان تئائر به اعدام محکوم شد

کارگردان تئاتر که با فریب دو دختر جوان آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده بود از سوی دادگاه کیفری یک استان تهران به اعدام محکوم شد.

به گزارش پول نیوز، کارگردان تئائر به اعدام محکوم شد

زمستان سال ۱۴۰۱ دختر ۲۳ ساله ای به نام شیما با مراجعه به پلیس آگاهی از یک کارگردان تئاتر که او را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، شکایت کرد.

وی در تشریح ماجرا به مأموران گفت: به خاطر علاقه ام به بازیگری بعد از دانشگاه در یکی از کلاس های آزاد بازیگری ثبت نام کردم و پس از چند هفته یک کارگردان تئاتر که از اساتید آموزشگاه بود به من گفت که تو فرد با استعدادی هستی و می توانی به سرعت پیشرفت کنی، اما نیاز به تمرکز بیشتری داری و می توانی با شرکت در کلاس های مدیتیشن که در خانه ام برگزار می کنم به موفقیت های بیشتری برسی. من هم به خاطر عشقی که به بازیگری داشتم پذیرفتم و قرار شد هفته ای یک بار به خانه اش بروم و در کلاس هایش شرکت کنم، اما پس از دو جلسه، او من را مورد آزار قرار داد.

پس از این شکایت، مأموران تحقیقات خود را آغاز کردند و در حالی که قصد داشتند کارگردان مورد نظر را احضار کنند دومین شاکی پرونده نیز که دختر جوانی به نام تینا بود به پلیس آگاهی مراجعه کرد و مدعی شد از سوی همان کارگردان با همان ترفند شرکت در کلاس های مدیتیشن مورد تعرض قرار گرفته است.

شاکی دوم پس از شرح جزئیات ماجرا به مأموران گفت: بعد از آن اتفاق خیلی افسرده شدم و وقتی موضوع را برای چند نفر از هنرجو های دیگر کلاس تعریف کردم متوجه شدم که این شخص تاکنون هنرجو های متعددی را به همین شیوه مورد آزار قرار داده، اما آن ها از ترس سکوت کرده اند.

پس از ثبت شکایت این دو دختر جوان، مأموران پلیس، کارگردان مورد نظر را با دستور قضایی بازداشت کردند، اما وی از همان ابتدا منکر اتهاماتش شد.

در این میان دو شاکی برای معاینه به پزشکی قانونی معرفی شدند و کارشناسان این سازمان، تعرض به هر دو نفر را تأیید کردند.

به این ترتیب نخستین جلسه تحقیق و بازجویی از دو شاکی و متهم در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد و دو دختر جوان برای متهم درخواست اشد مجازات کردند. پس از آن متهم به قضات گفت: من اتهامم را قبول ندارم و کسی را هم آزار نداده ام. این دو نفر خودشان با من رابطه دوستانه برقرار کردند و با پای خودشان به خانه ام آمدند و پس از آن هم با میل و خواسته خودشان رابطه برقرار کرده اند.

با تکمیل تحقیقات، متهم در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد.

در دادگاه چه گذشت؟

در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده، دو دختر جوان بار دیگر به تشریح شکایت پرداختند و برای متهم درخواست اشد مجازات کردند.

پس از آن متهم به جایگاه رفت و بار دیگر منکر تعرض شد و گفت: من اتهامم را قبول ندارم، این دو دختر به خواست خودشان به خانه ام آمدند حالا هم نمی دانم چرا از من شاکی شده اند.

در پایان جلسه، قضات برای صدور رأی وارد شور شدند و با توجه به مدرک های موجود در پرونده متهم را به اعدام محکوم کردند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار