28 تیر 1403 - 1:37

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

فولاد مباركه الگوی بسیار مناسبی برای حل مسائل و سرمایه گذاری در حوزه دانش بنیان است

نخستین هماندیشی فناورانه دبیران اتحادیهها و انجمنهای علمی دانشجویی کشور با عنوان «روشنا» به میزبانی فولاد مبارکه و با حضور معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، مدیرعامل، معاونین و مدیران فولاد مبارکه روز شنبه چهاردهم بهمنماه در محل برگزاری همایشهای مرکز تحقیقات فولاد مبارکه برگزار شد.

به گزارش پول نیوز، فولاد مباركه الگوی بسیار مناسبی برای حل مسائل و سرمایه گذاری در حوزه دانش بنیان است

به گزارش خبرنگار فولاد در این آیین که معاونین فرهنگی دانشگاه ها، رؤسای پارک های فرهنگی دانشگاه ها و پارک های علمی و فناوری و انجمن های علمی و جمع کثیری از دانشجویان نخبه دانشگاه های کشور نیز حضور داشتند، معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و قدردانی از حمایت های فولاد مبارکه در حوزه دانش بنیان گفت: این انقلاب به معنای واقعی «ما می توانیم» و اینکه می توانیم با اتکا به ظرفیت های داخل کشور مشکلات را حل کنیم را به ما نشان داد.

سجاد محمدعلی نژاد با تأکید بر این که در بخش دانشگاهی و نوآوری ها خوشبختانه کشورمان پیشرفت های خیلی خوبی را تجربه کرده است، گفت: امروز رتبه ایران بین دانشگاه های جهان به مرتبه ۱۵ ارتقا یافته است؛ دستاوردی که به دست همین اساتید دانشگاه و دانشجویان رقم خورده است اگرچه ما به این رتبه و جایگاه بسنده نکرده و نخواهیم کرد و با برنامه ریزی و سرمایه گذاری های هدفمندتر به دنبال ارتقاء جایگاه علمی کشور و حل مشکلات بزرگتر هستیم.

وی با اشاره به بازدید امروز دانشجویان و نخبگان دانشگاهی کشور از فولاد مبارکه تصریح کرد: خرسندیم از اینکه امروز فولاد مبارکه در حوزه نوآوری و فناوری سرمایه گذاری و پشتیبانی های بسیار خوبی انجام داده و الگوی بسیار مناسبی برای حل مسائل و سرمایه گذاری در حوزه دانش بنیان است.

سجاد محمدعلی نژاد گفت: به طورقطع نتیجه دستاورد های امروز، حاصل سرمایه گذاری های یکی دو سال اخیر فولاد مبارکه در این حوزه بوده است و باید به خاطر داشته باشیم به هر اندازه که امروز در این حوزه سرمایه گذاری بیشتری انجام دهیم و نخبگان و فرهیختگان بیشتری را گرد خود جمع آوریم و از ظرفیت های آن ها در توسعه دانش کشور استفاده کنیم، قطعاً در سال های آتی نتیجه آن را خواهیم دید. یقیناً می توانیم با تعامل هرچه بیشتر بین دانشگاه و صنعت مأموریت خود در خدمت به جامعه را بهتر انجام دهیم.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار