24 تیر 1403 - 5:34

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

کشف قطعات تقلبی در جنوب تهران

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از کشف قطعات خودرو (تقلبی) به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در جنوب تهران خبر داد.

به گزارش پول نیوز، کشف قطعات تقلبی در جنوب تهران

سرهنگ علی قاسم پور رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: در پی کسب خبری مبنی بر تولید مقادیر قابل توجهی قطعات خودرو (تقلبی) در کارگاهی در محدوه اتوبان سعیدی بررسی موضوع در دستور کار تیمی از ماموران کلانتری ۱۵۵ نعمت آباد قرار گرفت.

وی افزود: بررسی اولیه نشان از این داشت، مالک کارگاه با همدستی فردی اقدام به جمع آوری قطعات خودرو متفرقه، مستعمل و ضایعاتی نموده و پس از انتقال به کارگاه با تعمیر و تغییر این کالا ها آن ها را با بسته بندی جدید با عنوان قطعات خودرو های شرکتی با برند های مختلف معتبر در سطح شهر تهران توزیع می کنند.

این مقام انتظامی ابراز داشت: پس از هماهنگی با مرجع قضائی به همراه نمایندگان وزارت سمت، از محل کارگاه بازدید و در بررسی های بیشتر از این مکان، یکصد هزار عدد انواع قطعات تقلبی مانند دینام و لنت ترمز کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران با اشاره به اینکه برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش اقلام کشف شده ۱۰۰ میلیارد ریال برآورد شده است، تصریح کرد: این افراد به جرم ارتکابی اعتراف و ضمن پلمپ کارگاه هر ۲ متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

سرهنگ قاسم پور در پایان از شهروندان خواست درصورت مشاهده هر گونه فعالیت غیرمجاز در قالب تولید و توزیع کالای تقلبی توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

5036464
4601998
همچنین بخوانید
آخرین اخبار