28 تیر 1403 - 2:15

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

لغو روادید یک جانبه با ۲۸ کشور از پانزدهم بهمن ماه اجرا می شود

بیکدلی گفت: اتباع ۲۸ کشور که به قصد جهانگردی به ایران سفر میکنند از ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ برای سفر به ایران نیازی به روادید ندارند.

به گزارش پول نیوز، لغو روادید یک جانبه با ۲۸ کشور از پانزدهم بهمن ماه اجرا می شود

علیرضا بیکدلی معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان وزارت امور خارجه در خصوص لغو روادید ایران با برخی کشورها، اظهار داشت: وزارت امور خارجه دستور العمل اجرایی مصوبه هیئت وزیران در باره لغو روادید یک جانبه با ۲۸ کشور را به دستگاه های مربوطه ابلاغ کرد.

وی گفت: بر این اساس اتباع این ۲۸ کشور که به قصد جهانگردی به ایران سفر می کنند از ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ برای سفر به ایران نیازی به روادید ندارند. آن ها می توانند صرفا با تهیه بلیت به ایران سفر کنند.

معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان وزارت امور خارجه تصریح کرد: اتباع کشور هند می توانند از مبادی هوایی بدون نیاز به روادید وارد ایران شوند و برای ورود از طریق مرز های زمینی باید روادید دریافت کنند.

بیکدلی در پایان خاطرنشان کرد: ۲۸ کشور شامل عربستان، قطر، امارات، بحرین، کویت، ازبکستان، قرقیزستان، تونس، تانزانیا، موریتانی، زیمبابوه، موریس، سیشل، ژاپن، اندونزی، سنگاپور، ویتنام، کامبوج، برونئی، برزیل، مکزیک، پرو، کرواسی، صربستان، بوسنی و هرزه گوین، بلاروس و هندوستان (هوایی) می شوند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار