28 تیر 1403 - 8:34

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

بانک رفاه کارگران به عنوان بانک برتر در حمایت از صنعت ساختمان معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت

در پنجمین اجلاس روسای صنعت حملونقل، ساختمان و راهوشهرسازی، بانک رفاه کارگران به عنوان بانک برتر در حمایت از صنعت ساختمان معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش پول نیوز، بانک رفاه کارگران به عنوان بانک برتر در حمایت از صنعت ساختمان معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در این اجلاس که روز سه شنبه ۱۰ بهمن ماه با حضور جمعی از مقامات و مسئولان کشوری، صاحبان صنایع، کارآفرینان، اساتید دانشگاه و مدیران عالی شرکت های تولیدی و خدماتی برتر صنعت ساختمان و راه وشهرسازی در محل سالن همایش های بین المللی صداوسیما برگزار شد، از بانک رفاه کارگران به عنوان بانک اثربخش در حمایت از این صنعت تجلیل و به پاس این حمایت ها لوح تقدیر و تندیس اجلاس به این بانک اهداء شد.

بر اساس این گزارش، در این اجلاس روابط عمومی بانک رفاه کارگران نیز موفق به دریافت نشان ملی برترین روابط عمومی خلاق، توانمند و توسعه محور در صنعت بانکداری شد.

شایان ذکر است، شرکت مدیریت پروژه های ساختمانی ایران (مپسا) از شرکت های تابعه این بانک نیز در این اجلاس به عنوان شرکت پیشرو در ارائه خدمات فنی و تخصصی در صنعت ساختمان معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

خاطرنشان می سازد، بانک رفاه کارگران در سال های اخیر اقدامات اثربخش و تعیین کننده ای در حمایت از تولید ملی داشته است که از آن جمله می توان به انتشار اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (خاص) با هدف حمایت از واحد های تولیدی و اشتغالزایی اشاره کرد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار