25 تیر 1403 - 2:36

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

رتبه 173 شرکت به پرداخت ملت در میان 500 شرکت برتر ایران

بیست و ششمین همایش رتبهبندی شرکتهای برتر ایران در سال ۱۴۰۲ با ارزیابی ۳۳ شاخص در شرکتها برگزار شد و شرکت بهپرداخت ملت در میان 500 شرکت برتر سال ۱۴۰۱ ایران، در رتبه 173 قرار گرفت.

به گزارش پول نیوز، رتبه 173 شرکت به پرداخت ملت در میان 500 شرکت برتر ایران

به گزارش روابط عمومی شرکت به پرداخت ملت، بر اساس آخرین ارزیابی شرکت ها توسط سازمان مدیریت صنعتی ایران، این شرکت رتبه ۱۷۳ را در «شاخص فروش» به خود اختصاص داده است؛ بنابراین گزارش، تغییرات مثبت و تحولات کمی و کیفی در ارائه محصولات و خدمات شرکت به پرداخت ملت که شاخص فروش این شرکت را با ارتقای مناسبی مواجه کرده، عامل موفقیت آن در کسب این جایگاه رفیع در رتبه بندی IMI ۱۰۰ بوده است.

رتبه ۱۷۳ شرکت به پرداخت ملت در میان ۵۰۰ شرکت برتر ایران در حالی حاصل شده است، که این شرکت در آخرین گزارش نشریه بین المللی نیلسون ریپورت درخصوص عملکرد شرکت های برتر پرداخت الکترونیک (PSP) جهان، شرکت به پرداخت ملت با یک پله صعود افتخارآمیز نسبت به رده بندی پیشین، رتبه سیزدهم دنیا را به خود اختصاص داد.

گفتنی است؛ شرکت به پرداخت ملت همچنین در آذرماه سال جاری، با اختصاص سهم ۲۰.۶۴ درصدی از شاخص مبلغی بازار تراکنش های حوزه پرداخت الکترونیک کارت، در جایگاه نخست شرکت های PSP ایستاد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

Untitled-2-e1720952038288-673x470
IPO
همچنین بخوانید
آخرین اخبار