28 تیر 1403 - 8:19

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

گروه مالی گردشگری رتبه های همایش شرکت های برتر ایران را درو کرد

بیست و ششمین دوره همایش رتبهبندی شرکتهای برتر ایران (IMI-100) با درخشش شرکتهای گروه مالی گردشگری برگزار شد.

به گزارش پول نیوز، گروه مالی گردشگری رتبه های همایش شرکت های برتر ایران را درو کرد

به نقل از روابط عمومی گروه مالی گردشگری، بیست و ششمین دوره همایش رتبه بندی شرکت های برتر کشور که توسط سازمان مدیریت صنعتی برگزار می شود، با درخشش شرکت های گروه مالی گردشگری همراه بود.

در این همایش بانک گردشگری و شرکت گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) به عنوان ۱۰ شرکت پیشرو در رتبه بندی سال ۱۴۰۲ انتخاب شدند.

همچنین در رتبه بندی کلی ۱۰۰ شرکت برتر، بانک گردشگری رتبه ۲۴، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) رتبه ۷۰، شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان رتبه ۷۱ و هولدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان رتبه ۷۴ را به دست آوردند.

در رتبه بندی ۱۰۰ شرکت برتر دوم هم شرکت احیا استیل فولاد بافت رتبه ۱۲۷ و شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان رتبه ۱۳۶ را کسب کردند.

در میان ۱۰۰ شرکت برتر سوم کشور هم هلدینگ بازرگانی دانا رتبه ۲۰۶ را به دست آورده است. همچنین این شرکت موفق شد در پنجمین سال فعالیت رسمی خود، به عنوان «شرکت برتر از نظر رشد سریع» در بین ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور معرفی شود. این با ۵۹ پله ارتقا نسبت به سال ۱۴۰۱، رتبه ۸ را در بین شرکت های فعال در حوزه بازرگانی به خود اختصاص داد.

بر اساس این گزارش، رتبه اول از نظر شاخص رشد فروش و رتبه اول از نظر بیشترین صعود نیز در این همایش به شرکت گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) رسید.

از سوی دیگر، شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان که در این همایش رتبه ۷۱ شرکت های برتر ایران را به دست آورد، نسبت به سال قبل صعود ۷ پله ای را تجربه کرد. همچنین شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان موفق شد در گروه مورد ارزیابی خود رتبه ۱۴ را کسب کند.

دیگر شرکت موفق گروه مالی گردشگری در این همایش، شرکت رایان ارتباط بود که رتبه ۱۳۸ برترین شرکت ها و رتبه چهارم گروه انفورماتیک را به دست آورد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار