25 تیر 1403 - 1:48

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

بانک پارسیان بر سکوی دوم بانک های خصوصی قرار گرفت

در بیست و ششمین رتبهبندی صد شرکت برتر سازمان مدیریت صنعتی، موسوم به۱۰۰IMI، بر اساس عملکرد سال مالی ۱۴۰۱، بانک پارسیان درشاخصهای فروش و دارایی، مقام دوم در میان بانکهای خصوصی را از آن خود کرد.

به گزارش پول نیوز، بانک پارسیان بر سکوی دوم بانک های خصوصی قرار گرفت

همچنین بر اساس این رتبه بندی، بانک پارسیان ضمن قرار گرفتن در فهرست ۲۰ شرکت برتر کشور در شاخص فروش و کسب رتبه هشتم صد شرکت برتر در شاخص بیشترین دارایی، توانست رتبه ششم در میان تمامی بانک ها در شاخص های فروش و بیشترین دارایی را نیز کسب کند.

در همایشی که روز دوشنبه ۲ بهمن ماه ۱۴۰۲با حضور وزرای اقتصاد و صمت، مقامات اقتصادی و صنعتی، مدیران شرکت های برتر و بزرگ کشور و اصحاب رسانه برگزار شد؛ از شرکت های پیشرو و برتر کشور تقدیر شد.

در این همایش، بر اساس ارزیابی های به عمل آمده جهت رتبه بندی ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور، بانک پارسیان به پشتوانه اعتماد مشتریان، همراهی سهامداران و تلاش کارکنان خود علاوه برکسب رتبه های برتر از۱۰۰ IMI توانست همچون سال های گذشته در میان صد شرکت برتر کشور قرارگیرد.

سازمان مدیریت صنعتی همه ساله به رتبه بندی شرکت های برتر ایران می پردازد. این رتبه بندی با الهام از رسالت سازمان با فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه های اقتصادی کشور، فضای روشن تری از کسب وکار اقتصادی کشور ارائه می دهد و به مدیران بنگاه های اقتصادی، سیاست گذاران و پژوهشگران، یاری می‎رساند تا شناخت و درک دقیق تری از مقیاس، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه های اقتصادی بزرگ کشور بیابند.
این رتبه بندی سالانه بر اساس اطلاعات موجود در صورت های مالی حسابرسی شده شرکت ها و باهدف شناسایی جایگاه بنگاه های اقتصادی و گسترش رقابت میان آن ها و کمک به سیاست گذاران اقتصادی کشور انجام می شود.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

IPO
دی
همچنین بخوانید
آخرین اخبار