25 تیر 1403 - 2:21

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

تولید نخستین شمش فولاد غدیر نی ریز؛ به زودی

معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: با راه اندازی واحد ریخته گری مجتمع فولاد غدیر نیریز در آینده نزدیک، نخستین شمش فولاد این طرح استانی تولید می شود.

به گزارش پول نیوز، تولید نخستین شمش فولاد غدیر نی ریز؛ به زودی

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، با توجه به در پیش بودن مرحله بهره برداری کامل واحد فولادسازی مجتمع فولاد غدیر نی ریز، محمدرضا موثقی نیا با حضور در این مجتمع (استان فارس)، در جریان عملیات یکی از ذوب‎ های اولیه این شرکت قرار گرفت.

یادآور می شود واحد ذوب مجتمع فولاد غدیر نی ریز در سال جاری، با موفقیت و پس از طی کردن استاندارد های سختگیرانه شرکت دانیلی ایتالیا، در مدار تولید پیوسته قرار گرفت.

افتتاح نخستین کارخانه تصفیه پساب صنعتی طرح های فولادی استانی

رئیس هیات عامل ایمیدرو نخستین کارخانه تصفیه پساب صنعتی طرح های فولادی هفت گانه استانی را در مجتمع فولاد غدیر نی ریز افتتاح کرد.

ظرفیت این کارخانه تصفیه پساب صنعتی، روزانه ۲ هزار متر مکعب آب است و در برنامه توسعه ای کارخانه مذکور، افزایش ظرفیت پیش بینی شده است تا این مجتمع با کمترین میزان آلودگی مواجه شود و در رسته صنایع فولاد سبز قرار گیرد.

بنا به این گزارش، مجتمع فولاد غدیر نی‏ریز از جمله ۷ طرح تولید فولاد استانی تولید آهن اسفنجی و فولاد سازی، دارای ظرفیت تولید ۸۰۰ هزار تن آهن اسفنجی و یک میلیون تن فولاد است.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

Untitled-2-e1720952038288-673x470
IPO
همچنین بخوانید
آخرین اخبار