28 تیر 1403 - 3:14

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

دور زدن قانون توسط موتورسواران/ دست به انجام هرتخلفی نزنید!

فرمانده یگان عملیات پلیس راهور تهران گفت: برخی از موتورسواران برای زودتر رسیدن دست به هر تخلفی میزنند.

به گزارش پول نیوز، دور زدن قانون توسط موتورسواران/ دست به انجام هرتخلفی نزنید!

سرهنگ حمید طریقت در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: برخی از موتورسوارانی که از این وسیله برای امرار معاش استفاده می کنند و برای آنکه سریع تر به مقصد برسند مرتکب تخلفات خطرناکی می شوند که جبران آن امکان پذیر نمی باشد.

وی افزود: آنان برای آنکه زودتر به مقصد برسند قانون را زیر پا می گذارند و از پیاده رو، خطوط ویژه و تونل ها وحتی از چراغ قرمز به صورت خطرناکی عبور می کنند و تمام قوانین را نقض می کنند و این قانون شکنی اول به خود ان ها باز می گردد.

فرمانده یگان عملیات پلیس راهور تهران بیان داشت: همه ما در ارتقاء فرهنگ ترافیک نقش داریم و موثر هستیم. حتی عابران پیاده که قصد عبور از تقاطع را دارند نیز در این خصوص نقض دارد چرا که برای او چراغ عابر تعریف شده است و نباید از عرض معابر عبور نماید و حتما می بایست از خط کشی عابرین پیاده تردد نماید.

سرهنگ طریقت افزود: اگر از قانون تمکین نشود اثرات منفی آن به ترافیک و جامعه بازخواهد گشت و اولین آسیب را فرد متخلف و خانواده او می بیند.

وی گفت: به موتورسواران توصیه می شود که با اجرای صحیح قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، سلامت خود و دیگران را تضمن نمایند. قطعا خانواده در انتظار شما هستند آن ها را منتظر نگذارید.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار