2 تیر 1403 - 20:20

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

از محدودیت گاز فولاد مباركه نگرانی داریم

معاون فروش و بازاریابی شرکت فولادمبارکه با اشاره به وجود انتظار عرضه حداکثری محصولات از این شرکت گفت: از محدودیت گاز فولادمبارکه نگرانی داریم.

به گزارش پول نیوز، از محدودیت گاز فولاد مباركه نگرانی داریم

معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه با اشاره به انتظار سیاست گذاران صنعت و تجارت کشور از این شرکت جهت عرضه حداکثری محصولات و تحقق برنامه های صادراتی، حداقل انتظار فولاد مبارکه را تأمین گاز برای تحقق برنامه های تولیدی عنوان کرد.

رضا حیدری با اعلام تحقق همه برنامه های این شرکت در حوزه فروش و بازاریابی، مهم ترین دستاورد فولاد مبارکه در بخش فروش و بازاریابی را شفافیت در فروش محصولات دانست و سایر دستاورد ها را در سایه این مهم ارزشمند دانست.

معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه با تشریح اینکه عدم کاهش عرضه محصولات فولاد مبارکه علی رغم محدودیت های برق و گاز و همچنین تحقق برنامه صادراتی این شرکت، تأکید همیشگی متولیان حوزه صنعت و تجارت بوده است، محدودیت تأمین گاز فولاد مبارکه در روز های اخیر را مغایر این انتظارات دانست.

رضا حیدری با اشاره به عوارض تعیین شده برای صادرات محصولات فولادی پیشنهاد داد پیش از تصویب چنین عوارضی نظرات صادرکنندگان و یا انجمن های تخصصی اخذ شود و از دستگاه هایی که نسبت به کارشناسی این تصمیم مهم اقدام کرده اند خواست جهت شفاف سازی هرچه بیشتر منطق درصد های وضع شده برای عوارض مصوب را اطلاع رسانی کنند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

1657021049182a
3152186
همچنین بخوانید
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ