2 تیر 1403 - 19:52

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

2091 مجوز سرمایه گذاری در منطقه آزاد قشم صادر و تمدید شد

مدیر جذب سرمایه گذاری و بازاریابی سازمان منطقه آزاد قشم از صدور و تمدید 2 هزار و 91 فقره مجوز فعالیت اقتصادی از ابتدای سال جاری در این منطقه خبر داد.

به گزارش پول نیوز، 2091 مجوز سرمایه گذاری در منطقه آزاد قشم صادر و تمدید شد

سید مسعود آل عبایی با اعلام این خبر، اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۵۹۰ مجوز سرمایه گذاری در حوزه های صنعتی، خدماتی و تجاری برای فعالان اقتصادی متقاضی در منطقه آزاد قشم صادر شده است.

آل عبایی ادامه داد: از این تعداد مجوز های صادر شده، ۱۰۵ مورد مربوط به بخش صنعتی، ۲۶۵ مورد مرتبط به بخش خدماتی و پیمانکاری و ۲۲۰ فقره مربوط به حوزه تجارت و بازرگانی است.

وی با بیان اینکه در این مدت ۱۵۰۱ فقره مجوز نیز در حوزه های مختلف در این منطقه تمدید شده است، افزود: از این تعداد ۲۲۹ فقره مجوز در حوزه صنعت، ۶۴۶ مجوز مرتبط با بخش خدماتی و گردشگری و ۶۲۶ فقره مجوز در حوزه تجارت برای فعالان اقتصادی است.

مدیر جذب سرمایه گذاری و بازاریابی سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: همچنین تعداد مجوز های سرمایه گذاری صادر و تمدید شده از ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ترتیب بیش از ۳۴ و ۱۸ درصد رشد نشان می دهد.

آل عبایی در پایان خاطرنشان کرد: با هدف گذاری صورت گرفته به دنبال حذف روند های ادارای اضافی، تسهیل و کوتاه سازی فرآیند های سرمایه گذاری در منطقه آزاد قشم در آینده نزدیک هستیم.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

3152186
1
همچنین بخوانید
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ