28 تیر 1403 - 9:01

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت بیستمین سال روز تاسیس بیمه سینا

مدیرعامل بیمه سینا با صدور پیامی، فرا رسیدن بیستمین سالروز تاسیس شرکت بیمه سینا را تبریک گفت.

به گزارش پول نیوز، پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت بیستمین سال روز تاسیس بیمه سینا

به نقل از روابط عمومی بیمه سینا؛ متن پیام عبداله سلطانی ثانی به شرح زیر است:

شرکت بیمه سینا از همان سال های ابتدای فعالیت خود، نقشه راه مشخصی را تعریف و تلاش کرد در آن مسیر، رضایت مشتریان و ذینفعان خود را افزایش دهد. بدون شک اکنون که به ۲۰ سال گذشته و مسیر طی شده نگاه می کنیم، سختی ها، چالش ها و فراز و فرود های بسیاری را می بینیم که به فضل الهی و تلاش تمامی مدیران، کارکنان و نمایندگان، پشت سرگذاشته ایم و اکنون با امید به آینده در حال پیمودن مسیر موفقیت هستیم.

از زمانی که توفیق خدمت در این مجموعه را یافتم، تلاش کردم تا با ایجاد همدلی و هم افزایی میان همه ارکان شرکت، کاستی ها و نواقص را به حداقل رسانده و نقاط قوت را برجسته نمایم و از اینکه در کنار همکاران شریف و متخصص بیمه سینا، بیستمین سال روز تاسیس آن را گرامی می دارم، بسیار خشنود هستم.

تقارن فرخنده میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) با بیستمین سال روز تاسیس شرکت بیمه سینا را به فال نیک گرفته و امیدوارم با تقویت روحیه تلاش و امید به آینده، شاهد سرفرازی نام سینا در صنعت بیمه کشور عزیزمان باشیم.

در پایان، فرا رسیدن بیستمین سالروز تاسیس شرکت بیمه سینا را به تمامی همکاران در ستاد و شعب سراسر کشور، اعضای محترم هیأت مدیره و نمایندگان و کارگزاران عزیزی که در کنار ما هستند، تبریک و شادباش عرض می کنم و سلامتی و سربلندی همگان را از درگاه الهی خواستارم.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

62404283
کاشت هسته انبه در گلدان
همچنین بخوانید
آخرین اخبار