25 تیر 1403 - 3:46

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

آشنایی با قابلیت بلوباکس در اپلیکیشن بلو

تا به حال یک قلک دیجیتالی داشتید؟

به گزارش پول نیوز، آشنایی با قابلیت  بلوباکس در اپلیکیشن بلو

زمان زیادی از روز هایی که بچه ها و نوجوان ها پول های توجیبی خود را درون قلک های سفالی یا پلاستیکی خود می انداختند، نمی گذرد. با این حال همه چیز به سرعت تغییر کرده و زندگی در عصر دیجیتال باعث شده تا همه چیز به داخل گوشی های هوشمند و کامپیوتر ها منتقل شود.

این تحولات شامل حال قلک ها و گاوصندوق ها هم شده و حالا دیگر اپلیکیشن ها و برنامه های زیادی را می توان پیدا کرد که همان کاربرد و مزیت های قلک ها را در اختیار کاربران خود می گذارند.

بلوباکس در اپلیکیشن بلوبانک سامان یکی از این سرویس هاست که تمامی آنچه کاربران برای داشتن یک قلک و گاوصندوق دیجیتالی انتظار دارند، ارائه می دهد و با ارائه انواع قابلیت های خلاقانه و کارآمد، کاربران را به اهداف مالی خود نزدیک تر کرده و راهکار های مدیریتی جامعی را برای بهبود وضعیت مالی آن ها ارائه می دهد. اما به طور کلی یک قلک دیجیتال چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

استفاده آسان

مهم ترین ویژگی یک سرویس قلک دیجیتال، دسترسی و استفاده آسان آن است. هر کاربری باید بتواند بدون دانش فنی خاص و تنها با چند کلیک ساده از امکانات آن بهره مند شود. سرویس بلوباکس بلوبانک سامان طوری طراحی شده که شما به راحتی و در همان منوی نخست اپلیکیشن می توانید آن را پیدا کرده و وارد آن شوید. پس از ورود به این بخش می توانید باکس های خود را براساس اهدافی که دارید، مثل پس انداز، سفر، موبایل، کنسول، لپ تاپ، ماشین و… نام گذاری کنید تا بهتر بر روی آن ها متمرکز شوید.

دسترسی آنی

قلک های قدیمی همیشه در دسترس اهالی خانه بودند و و در هر لحظه ای امکان شکستن آن ها و خارج کردن پول ها وجود داشت. اما اگر فرد در جایی خارج از خانه قرار داشت نمی توانست به قلک یا گاوصندوق خود دسترسی داشته باشد. سرویس بلوباکس، اما به شکلی طراحی شده که کاربران در هر لحظه ای و تنها با دسترسی به اینترنت می توانند به شکل رایگان، مبالغ داخل باکس را خارج کرده و یا به آن اضافه کنند.

این همه موجودی من نیست!

حفظ امنیت و حریم خصوصی اطلاعات مالی و شخصی کاربران، از ضروریات هر بستر دیجیتالی است. تمامی پلتفرم ها باید از پروتکل های رمزنگاری قوی برای انتقال اطلاعات کاربران استفاده کرده و امنیت آن ها را تضمین کنند. بلوبانک سامان از گزینه های متنوع امنیت و حریم خصوصی در این زمینه بهره برده است که توسط آن ها از تمامی اطلاعات حساس شما محافظت می شود. علاوه بر این ها وقتی بخشی از سرمایه شما در بلوباکس بماند، همه موجودی شما در اپلیکیشن نشان داده نمی شود؛ شما می توانید تنها بخشی از موجودی خود را در صفحه اصلی اپلیکیشن ببینید.

ابزاری برای مدیریت مالی

هر پلتفرم پس اندازی باید با ارائه ابزار های متنوع، امکان مدیریت هزینه ها و بودجه بندی شخصی را فراهم کند. این امکان به کاربران کمک می کند تا درآمد و سرمایه خود را به درستی مدیریت کنند. در بخش باکس اپلیکیشن بلو، قابلیتی به نام «رند» وجود دارد که با فعال کردن آن در هر بار خرید مبلغ مورد نظر در ضرایب مختلف رند می شود تا مبلغ اضافی در باکس ها پس انداز شود. مثلا چنانچه کالایی را به مبلغ ۵۱ هزار تومان بخرید و ضریب ۵ را در بخش رند انتخاب کرده باشید، ۵۵ هزار تومان از حساب اصلی تان کسر شده و چهار هزار تومان به داخل باکس مورد نظر منتقل می شود.

اطلاع رسانی

بسیار مهم است که قلک های دیجیتال، ارتباط موثری با کاربران خود داشته باشند و به صورت مداوم و منظم، کاربران را از وضعیت خود آگاه کنند. کاربران اپلیکیشن بلو در هر بار مراجعه به این بخش می توانند از میزان موجودی بلوباکس خود مطلع شوند. علاوه بر این چنانچه قابلیت هدف را در باکس خود فعال کرده باشید، روند رسیدن شما به اهداف مالی تان از طریق اعلان یا پیامک به شما اطلاع داده می شود.

بلوباکس، با امکانات متنوعی که برای پس انداز و حفظ سرمایه در اختیار کاربران خود قرار می دهد، یک ابزار کارآمد و پیشرفته در عرصه بانکداری نوین است. به کمک قابلیت های هوشمند آن می توانید مدیریت مالی بهتری داشته باشید و در بلندمدت به اهداف خود نزدیک تر شوید. برای دسترسی به این قابلیت، می توانید اپلیکیشن بلو را از طریق این لینک دانلود کنید و تجربه متفاوتی از مدیریت امور مالی را برای خود رقم بزنید.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

Untitled-2-e1720952038288-673x470
IPO
همچنین بخوانید
آخرین اخبار