28 تیر 1403 - 8:18

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

حمله رایانه ای به پایگاه های اینترنتی ۴۰ شرکت بزرگ صهیونیستی

حمله رایانهای به پایگاه شرکت خدمات رایانهای Signature-IT در فلسطین اشغالی، موجب اختلال در فعالیتهای اینترنتی دهها شرکت دیگر در اراضی اشغالی شد.

به گزارش پول نیوز، حمله رایانه ای به پایگاه های اینترنتی ۴۰ شرکت بزرگ صهیونیستی

طبق گزارش روزنامه العربی الجدید، حمله رایانه ای به شرکت Signature-IT که از شرکت های پشتیبانی و خدمات اینترنتی است، واکنشی به حمله وحشیانه رژیم اشغالگر به نوار غزه است که موجب شد تا ده ها شرکت از جمله شرکت هوم سنتر (Home Center) و کراویتز (Kravitz) شاهد اختلال در خدمات اینترنتی خود باشند تا جایی که روز یکشنبه فروشگاه های اینترنتی وابسته به هوم سنتر و کراویتز قادر به فعالیت نبودند.

پایگاه اینترنتی کالکالیست در اسرائیل نوشت، مسدود شدن پایگاه های اینترنتی ده ها شرکت در اسرائیل نتیجه حمله رایانه ای مستقیم به این شرکت ها نبود بلکه سرور های شرکت Signature-IT که خدمات دهنده شرکت های دیگر محسوب می شود مورد حمله قرار گرفت و آسیب های جدی دید.

منابع وابسته به شرکت Signature-IT خبردادند، حدود ۴۰ شرکت در این حمله آسیب دیدند که بسیاری از آن ها در حوزه تجارت الکترونیک فعالند. از جمله شرکت های آسیب دیده در این حمله چند شرکت بزرگ اقتصادی مثل شرکت ایکیا اسرائیل، کیتر، شتراوس، یونیلفر، تنووا … و چند وزارتخانه مثل وزارت بهداشت و وزارت کار و امور اجتماعی است.

مهاجمان موفق شدند به فهرست الکترونیکی ذخیره شده در سرور های شرکت دست پیدا کنند و پیام هایی را در حمایت از فلسطینیان منتشر کنند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار