25 تیر 1403 - 3:34

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

رسیدن به ظرفیت اسمی در تمامی شركت های گروه فولاد مباركه از الزامات است

محمدیاسر طیبنیا، مدیرعامل گروه فولاد مبارکه اصفهان، در بازدید از شرکت توانآور آسیا، بر اهمیت استفاده از ظرفیتهای موجود در همه خطوط تولید گروه فولاد مبارکه تأکید کرد.

به گزارش پول نیوز، رسیدن به ظرفیت اسمی در تمامی شركت های گروه فولاد مباركه از الزامات است

محمدیاسر طیب نیا، مدیرعامل گروه فولاد مبارکه اصفهان، در بازدید از شرکت توان آور آسیا، بر اهمیت استفاده از ظرفیت های موجود در همه خطوط تولید گروه فولاد مبارکه تأکید کرد. او بیان کرد که رسیدن به ظرفیت اسمی نه فقط در این شرکت بلکه در کل شرکت های گروه فولاد مبارکه از الزامات و راهبرد های اساسی است. وی با بیان اینکه در این شرکت در سال جاری باید برای تولید ۱۲۰ هزار تن برنامه ریزی داشته باشیم، گفت: اگرچه در مسیر رسیدن به ظرفیت های حداکثری مشکلات زیادی وجود دارد؛ اما باید همان گونه که طی سالیان اخیر از این موانع عبور کرده ایم در این مجموعه نیز برای عبور از این مشکلات و تحقق اهداف مصمم باشیم.

طیب نیا با تأکید بر اینکه فولاد مبارکه برای تحقق اهداف این شرکت نیز حمایت های لازم را خواهد داشت، گفت: اجرای طرح های توسعه شرکت توان آور آسیا باید باقوت و با برنامه ریزی منظم پیگیری شود تا به یاری خداوند در انتهای سال ۱۴۰۴ شاهد وارد مدار شدن توسعه های شرکت باشیم.

در جریان این بازدید، رامین بختیاری عضو هیئت مدیره شرکت توان آور آسیا با ارائه گزارشی از روند تولید و برنامه های توسعه این شرکت گفت: محصول اصلی این شرکت ورق قلع اندوه با ظرفیت اسمی ۱۵۰ هزار تن در سال است که متأسفانه به دلیل محدودیت هایی که در تأمین ورق سیاه شرکت داریم به طور میانگین ۵۰ تا ۶۰ هزار تن محصول تولید می شود.

وی با اشاره به سود و زیان خالص این شرکت گفت در سال ۱۴۰۱ مبلغ ۴۰۸ میلیارد تومان سود خالص این شرکت بوده است که امیدواریم باهدف گذاری که به شرکت مادر یعنی فولاد مبارکه نیز اعلام شده است سود خالص ۱۴۰۲ نیز به بیش از این میزان افزایش یابد.

بختیاری از تحقق ۳۸۰ میلیارد تومان سود در ۶ ماهه نخست سال جاری در این شرکت خبر داد و گفت: تا پیش از سال ۹۸ این شرکت زیان انباشته داشته است؛ اما از این سال به بعد زیان انباشته به صفر رسیده و به سمت سود انباشته سیر صعودی خود را طی کرده است.

وی در خصوص کیفیت ورق قلع اندود تولیدی در شرکت توان آور آسیا گفت: به اذعان مصرف کنندگان ورق های تولیدی این شرکت از بالاترین کیفیت در مقایسه با سایر محصولات قلع اندود تولیدی در کشور برخوردار است.

بختیاری در بخش دیگری از گزارش خود توضیحاتی پیرامون تعداد نیروی انسانی شاغل و افتخارات کسب شده، اهداف، برنامه ها و نیاز های سخت افزاری و نرم افزاری و زیرساختی شرکت بیان کرد.

وی در بخش پایانی سخنان خود از برنامه ریزی شرکت برای تصفیه و بازچرخانی پساب شهر های فرخ شهر و شهرکرد در خطوط شرکت به عنوان یکی از راهکار های تأمین آب خطوط تولید شرکت نام برد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

Untitled-2-e1720952038288-673x470
IPO
همچنین بخوانید
آخرین اخبار