28 تیر 1403 - 8:05

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

افشاگری مدیر گورستان نظامی صهیونیست ها درباره آمار بالای دفن سربازان اسرائیلی

مدیر گورستان نظامی کوه هرتسل از تلفات بالای نیروهای رژیم صهیونیستی در مقابله با مقاومت اسلامی حماس پرده برداشت.

به گزارش پول نیوز، افشاگری مدیر گورستان نظامی صهیونیست ها درباره آمار بالای دفن سربازان اسرائیلی

دیوید اورن باروخ، مدیر قبرستان نظامی کوه هرتسل Mount Herzl، آمار بالای سربازان ارتش رژیم صهیونیستی را که در نتیجه نبرد های این رژیم با جنبش حماس در نوار غزه در این قبرستان دفن شده اند، فاش کرد.

او گفت: ما اکنون دوره ای را می گذرانیم که در آن هر ساعت یک مراسم خاکسپاری برگزار می شود. از من خواسته شده قبر های زیادی حفر و آماده کنیم. فقط در قبرستان کوه هرتسل ظرف ۴۸ ساعت ۵۰ سرباز را دفن کردیم.
هلاکت ۳۸۰ سرباز اسرائیلی از آغاز عملیات طوفان الاقصی

لازم به ذکر است تا زمانی که ارتش اجازه ندهد اسامی سربازان کشته شده اعلام نمی شود و ارتش رژیم صهیونیستی از ۸ اکتبر برابر با ۱۶ مهر تا کنون در سایت خود ۳۸۰ کشته را اعلام کرده است. با هلاکت دو افسر دیگر در شمال غزه آمار کل نظامیان کشته شده این رژیم به ۳۸۰ نفر رسید. این آمار در حالی است که اشغالگران به شدت تعداد تلفات خود را سانسور کرده و به شکل قطره چکانی در حال ارائه آمار تلفات خود هستند.

در چهل و چهارمین روز از جنگ غزه، ارتش اسرائیل به عملیات خود در نوار غزه ادامه می دهد و گروه های فلسطینی به مقابله و بمباران نیرو های متجاوز اسرائیلی پاسخ می دهند.

دفتر اطلاع رسانی دولتی در نوار غزه آمار جدید شهدای فلسطینی را اعلام کرد و گفت: رژیم صهیونیستی از ۴۳ روز گذشته در حال پاکسازی نژادی و کشتار مردم فلسطین است.

وی اعلام کرد بر اثر تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه، ۱۲ هزار و ۳۰۰ نفر به شهادت رسیده اند. همچنین تعداد زخمی های تجاوز اخیر رژیم اشغالگر، به ۳۰ هزار نفر رسیده است که بیشر آن ها را زنان و کودکان تشکیل می دهند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار