22 تیر 1403 - 16:03

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

بازی آبرومندانه نتیجه خوبی برای پرسپولیس برابر النصر است/ گل محمدی باید روحیه بازیکنان را تقویت کند

پیشکسوت پرسپولیس گفت: به نظرم اگر بتوانیم آبرومندانه برابر تیم النصر بازی کنیم نتیجه خوبی برای ما محسوب میشود.

به گزارش پول نیوز، بازی آبرومندانه نتیجه خوبی برای پرسپولیس برابر النصر است/ گل محمدی باید روحیه بازیکنان را تقویت کند

رحیم یوسفی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازی سرخپوشان برابر تیم النصر عربستان اظهار کرد: این بازی تماشاگر ندارد و آن قدر جالب نیست، چون پرسپولیس با تماشاچی اش بهتر می تواند نتیجه بگیرد. پرسپولیس تیم خوبی است و دوست داریم بازی را پیروز شود، اما با شرایطی که تیم النصر با حضور بازیکنان مطرح دارد خود به خود روی بازیکنان ما تاثیر می گذارد و خدا کند که بازیکنان شوکه نشوند.

او افزود: رونالدو در ۱۸ قدم خیلی خطرناک است و در زدن ضربات سر تبحر دارد و اگر اجازه بدهند که النصری ها برای رونالدو توپ ارسال کنند مطمئن باشید که این بازیکن از موقعیت ها به خوبی استفاده می کند.

یوسفی درباره تقابل بازیکنان پرسپولیس با یاران رونالدو گفت: به طور کلی ما همیشه با تیم های عربی مشکل داریم، چون آن ها نترس بازی می کنند و تکنیک و سرعتشان خوب است و این توانایی را دارند که یار مقابل خود را دریبل بزنند. آن ها هر لحظه می توانند موقعیت خطرناک روی دروازه ما ایجاد کنند. قبلا بازیکنان پرسپولیس هم این کار ها را خوب انجام می دادند، اما چند سالی است که تک ضرب کار می کنند و خیلی رو به عقب بازی می کنند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه بیرانوند هم به این بازی می رسد، اظهار کرد: مطمئن باشید اگر بیرانوند یک پا هم نداشت در این بازی حضور پیدا می کرد. هر بازیکنی آرزو دارد برابر تیم ها و بازیکنان خوب عملکرد خوبی داشته باشد و مطمئن باشید که این بازی خوبی می شود. اگر پرسپولیس بتواند از عهده النصر بربیاید کار بزرگی کرده است.

او درباره اینکه استقبال مردم از رونالدو را چطور دیده است، بیان کرد: استقبال کردن و مهمان نوازی خوب است، اما مزاحمت ایجاد کردن قشنگ نیست. من شنیدم النصری ها به علت ازدحام جمعیت نتوانستند تمرین کنند و این امر بهانه به این تیم عربی می دهد. این مسئله از یک لحاظ خوب است که نتوانستند تمرین کنند، اما در کل یک مشکل برای این ها درست شد.

یوسفی درباره اهدای فرش نفیس به رونالدو از سوی مدیریت باشگاه پرسپولیس گفت: این مهمان نوازی را نشان می دهد به علاوه اینکه رونالدو به ایران آمده و شاید دیگر پایش به اینجا نرسد. اگر النصر به ایران نمی آمد شاید هیچ وقت رونالدو به ایران نمی آمد. حالا یک خاطره خوب برایش می ماند.

او درباره پیش بینی اش از نتیجه بازی پرسپولیس و النصر اظهار کرد: به نظرم نتیجه بازی را نمی شود پیش بینی کرد. اگر بتوانیم آبرومندانه بازی کنیم نتیجه خوبی برای ما محسوب می شود.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه به نظرش گل محمدی از نبیل باهویی در این بازی استفاده می کند، گفت: کادر فنی شرایط را باید نگاه کند و ببیند که کدامیک از بازیکنان توانایی بازی کردن را دارند تا از آن ها استفاده کند. مطمئن باشید هر بازیکنی که در ترکیب می گذارند با آن کار کردند و یک دفعه یک مربی، یک بازیکنی که با او کار نکرده را در زمین مسابقه نمی گذارد.

او در پایان اظهار کرد: اگر من خودم در آن شرایط قرار داشتم سعی می کردم آرامش بیشتری به به تیم ترزیق کنم و گل محمدی باید از لحاظ روحی و روانی هم روی بازیکنان کار کند و به آن ها بگوید این بازی عادی است و روحیه بازیکنان را بیشتر تقویت کند که تحت تاثیر بازی حریفشان قرار نگیرند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

-بازار-خودرو-از-گرانی-٢٠٧-اتوماتیک-٣٨٠-میلیون-تومان-شد
428bb7baeb954668984b1318240c5311
همچنین بخوانید
آخرین اخبار