28 تیر 1403 - 1:38

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

دومین دوره آموزشی تخصصی تکافل ویژه مدیران صنعت بیمه

با همکاری پژوهشکده بیمه و دانشگاه اینسیف مالزی، دومین دوره آموزشی تخصصی تکافل ویژه مدیران صنعت بیمه در کوالالامپور برگزار شد.

به گزارش پول نیوز، دومین دوره آموزشی تخصصی تکافل ویژه مدیران صنعت بیمه

به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل پژوهشکده بیمه، در راستای مأموریت های علمی و تخصصی پژوهشکده بیمه، به منظور افزایش توانمندی تخصصی منابع انسانی صنعت بیمه برای دستیابی به الگو های نوین بیمه و محصولات تکاملی و همچنین با توجه به بازنگری آیین نامه ضوابط احراز صلاحیت حرفه ای کارکنان کلیدی موسسات بیمه ای از سوی شورای عالی بیمه و ضرورت اخذ گواهینامه آموزشی-پژوهشی و حرفه ای معتبر، دومین دوره آموزش بین المللی مدیران صنعت بیمه در حوزه تکافل با همکاری دانشگاه اینسیف مالزی، به مدت دو هفته ازتاریخ ۲۸ مردادماه تا ۱۱ شهریور ماه سال جاری در دانشگاه اینسیف برگزار شد.

این دوره تخصصی با حضور ۹ نفر از مدیران ارشد شرکت های بیمه ای آسیا، دانا، البرز و شرکت بیمه ما و سه نفر از اعضای هیأت علمی پژوهشکده بیمه با هدف بحث و بررسی الگو ها و محصولات مختلف کسب و کار و فرآیند های کلیدی عملیاتی تکافل برگزار گردید.

در طول این دوره آموزه های گوناگون با موضوعات توسعه تکافل در مالزی، تجارب شرکت های تکافل در ارائه خدمات خود به جامعه، کسب و کار تکافل، تکافل و ریسک، چشم انداز، الگو ها و محصولات مختلف تکافل، طبقه بندی محصولات مختلف تکافل، مسائل حقوقی تکافل، پذیره نویسی در تکافل، بازاریابی و توزیع خدمات تکافل، طراحی محصولات جدید تکافل، قیمت گذاری در تکافل، اصول بیم سنجی در تکافل، حسابداری تکافل، بیمه گری و مدیریت خسارات در تکافل، سرمایه گذاری و مدیریت مالی اسلامی در تکافل، محاسبات مالی و چرخه کنترل تکافل، اصول تکافل اتکایی و تفاوت هر کدام با بیمه های رایج از سوی اساتید مجرب این حوزه از جمله پروفسور یونس صالحی، پروفسور نوراینی محمد آریفن، عزمشاه اسماعیل، محمد بحرالدین بدری، محمد عصری عمر و زاتینا ذکریا ارائه شد.

کلاس¬های مختلف این دوره آموزشی طی دو هفته متوالی به صورت فشرده و حضوری روزانه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷ به وقت محلی در محل دانشگاه اینسیف، برگزار شد. دانش پژوهان در بخش عملیاتی این دوره آموزشی در کنار آموزه های یاد شده، از انجمن تکافل مالزی، شرکت تکافل اتیکا و دیگر موسسات مرتبط بازدید نموده و با نحوه فعالیت آن ها از نزدیک آشنا شدند. در پایان دوره نیز پس از برگزاری آزمون ارزیابی علمی، گواهینامه صلاحیت حرفه ای تکافل از سوی رئیس دانشگاه اینسیف به شرکت کنندگان در این دوره تخصصی اعطا شد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار