28 تیر 1403 - 9:22

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

زمان فینال حسن یزدانی و دیوید تیلور

حسن یزدانی و دیوید تیلور آمریکایی امشب (یکشنبه شب) در فینال کشتی آزاد ۲۰۲۳ قهرمانی جهان به روی تشک میروند.

به گزارش پول نیوز، زمان فینال حسن یزدانی و دیوید تیلور

کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد ایران به فینال قهرمانی جهان راه یافت و در ششمین نبرد رو در روی خود با دیوید تیلور دیدار خواهد کرد.

ایران امشب (یکشنبه شب) سه فینالیست دارد که رقابت های رده بندی و فینال چهار وزن نخست از ساعت ۱۹ و ۴۵ دقیقه آغاز می شود. با حذف رضا اطری، ایران در وزن ۶۱ کیلوگرم نماینده ندارد.

در فینال وزن ۷۰ کیلوگرم امیر محمد یزدانی پس از ۵ مبارزه که از ساعت ۱۹:۴۵ آغاز می شود، حدود ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه با رقیب آمریکایی خود مبارزه می کند.

سپس بعد از دو مبارزه، حسن یزدانی در فینال ۸۶ کیلوگرم به مصاف دیوید تیلور می رود که این کشتی حدود ساعت ۲۱ تا ۲۱ و ۱۵ دقیقه خواهد بود. البته با توجه به زمان مسابقات قبلی، ممکن است دقایقی زمان مبارزه یزدانی جلو یا عقب شود.

همچنین، دو کشتی پس از فینال یزدانی، امیر حسین زارع در فینال سنگین وزن با گنو پتریاشویلی مبارزه می کند که این مسابقه حدود ساعت ۲۱ و ۴۵ دقیقه خواهد بود.

همچنین ۴ نماینده از ساعت ۱۲ ظهر امروز روی تشک می روند. علاوه بر سه نماینده ای که در مرحله پایانی چهار وزن اول خواهیم داشت، میلاد والی زاده، یونس امامی، محمد نخودی و امیرعلی آذرپیرا از نوبت صبح روز دوم روی تشک خواهند رفت. در وزن ۵۷ کیلوگرم، میلاد والی زاده جوان که برای اولین بار مسابقات جهانی یک رده سنی را تجربه می کند، یک دور استراحت کرده و بعد از آن با رضوان کواکس از رومانی کشتی خواهد گرفت. در این وزن ۳۳ کشتی گیر حضور دارند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم، یونس امامی دارنده مدال سال گذشته هم یک دور استراحت کرده و بعد از آن به مصاف علی پاشا عمرپاشایف از بلغارستان می رود. وزن ۷۴ کیلو ۴۵ کشتی گیر دارد. یونس امامی دو مدال برنز جهان را در سال های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۲ در کارنامه دارد.

محمد نخودی در وزن ۷۹ کیلوگرم یک دور استراحت کرده و بعد از آن با برنده کشتی رمضان سازی از ترکیه و یوتا میوا از ژاپن کشتی می گیرد. در این وزن ۲۷ کشتی گیر حضور دارند. نخودی در دو سال متوالی به فینال این وزن مسابقات جهانی رسیده و امسال برای سومین دوره متوالی دنبال فینالیست شدن است.

همچنین در وزن ۹۲ کیلوگرم، امیرعلی آذرپیرا، یکی دیگر از تازه وارد های تیم ملی آزاد که دو مدال طلای امید های جهان را در کارنامه دارد، اما برای اولین بار به عضویت تیم ملی بزرگسالان درآمده است، با جانگ از کره جنوبی کشتی می گیرد و بعد از آن زاهید والنسیا را در پیش دارد.

در واقع امروز دو کشتی گیر تازه وارد و دو عنوان دار جهان در ترکیب تیم ملی ایران در روز دوم پیکار های جهانی روی تشک می روند که دو وزن آنهم المپیکی است، ۵۷ و ۷۴ کیلوگرم.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

62404283
کاشت هسته انبه در گلدان
همچنین بخوانید
آخرین اخبار