28 تیر 1403 - 2:12

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

تبیین ثمره زندگی در جشنواره بیمه پارسیان

به منظور ایجاد ارزش مشتری و تقدیر از تمامی بیمه گزاران بیمههای زندگی (به عنوان مشتریان شرکت اعم از بیمه گزاران جدید/قدیم) جشنواره ویژه بیمه گزاران بیمههای زندگی تحت عنوان " ثمره زندگی پارسیان" برگزار می شود.

به گزارش پول نیوز، تبیین ثمره زندگی در جشنواره بیمه پارسیان

در شرایطی که بحران های اقتصادی هر گونه پیش بینی برای آینده را غیر ممکن کرده و هر لحظه این امکان وجود دارد که چالشی جدی برای زندگی هر فردی پیش بیاید، لازم است با استفاده از ظرفیت های مختلف، نسبت به مدیریت آینده اقدام کرد. یکی از ابزار های جدی که می تواند مدیریت ریسک را برای آینده به حداقل ممکن کاهش دهد، استفاده از ظرفیت بیمه است. نکته مهم اینجاست که انسان در هر لحظه از زندگی با چالش های بسیاری رو به رو می شود. گاهی امکان دارد در اثر یک سهل انگاری ساده، جرقه ای زده شود که آتش آن تمام اموال و دارایی انسان را به نابودی بکشاند که در بیمه آتش سوزی راهکار مدیریت این بحران است. تصادف خودرو، بروز سیل، زلزله و بسیاری بحران های غیر قابل پیش بینی که می تواند هر لحظه زندگی انسان ها را به پایین ترین سطح ممکن بیندازد، اهمیت بیمه را بیش از پیش نشان می دهد.

یکی از جدی ترین مواردی که آینده را زیر سوال می برد، ناتوانی مالی در دورانی از زندگی است که توان کارکردن بشدت پایین می آید و لازم است برای آن لحظات سخت نیز چاره اندیشی شود. برای این مهم شرکت های بیمه اقدام به ایجاد فرصتی تحت عنوان بیمه زندگی کرده اند. با وجود مزایای بسیاری که بیمه زندگی دارد، متاسفانه مردم رغبت بسیاری به این بیمه نشان نمی دهند در حالی که دانستن مزایای بیمه زندگی می تواند باعث تحولی در جذب مردم به این بیمه ایجاد کند.

بیمه پارسیان یکی از شرکت های بیمه است که در زمینه بیمه زندگی بسیار موثر عمل کرده، اما بخوبی می داند که هنوز حتی ۳۰ درصد از ظرفیت بیمه زندگی برای مردم تبیین نشده است. برای آنکه مردم برای تضمین آینده به سوی بیمه زندگی جذب شوند، نیازمند سرمایه گذاری در زمینه فرهنگ سازی است. به همین منظور بیمه پارسیان جشنواره ای با عنوان ثمره زندگی پارسیان تعریف و راه اندازی کرده که می تواند بهترین فرصت برای فرهنگ سازی و آشنایی مردم با این مدیریت ریسک باشد.

اما بیمه پارسیان برای آنکه بهانه خوبی داشته باشد که این جشنواره را راه اندازی کند، بیستمین سالروز تاسیس بیمه پارسیان را بهانه قرار داده تا به منظور ایجاد ارزش مشتری و تقدیر از تمامی بیمه گزاران بیمه های زندگی (به عنوان مشتریان شرکت اعم از بیمه گزاران جدید/قدیم) جشنواره ویژه بیمه گزاران بیمه های زندگی تحت عنوان ” ثمره زندگی پارسیان” برگزار کند.

بییشتر بخوانید:

جشنواره ” بیست تا بیست“ فروش انواع بیمه نامه آغاز شد

این جشنواره به مدت یک ماه از ۲۸ اردیبهشت تا ۲۸ در دو بخش برگزار می شود که بخش اول ویژه دارندگان بیمه های زندگی پارسیان (شامل تمامی بیمه گزاران واجد شرایط) است که به قید قرعه به ۲۰ نفر از ایشان هدایایی اهدا می شود. بخش دوم نیز ویژه خریداران بیمه های زندگی در طی مدت جشنواره است.

شرایط شرکت در جشنواره بیمه های زندگی ویژه بیمه گزاران (دارندگان) بیمه های زندگی نیز در دو بخش تعریف شده که بخش اول شامل تمامی بیمه گزارانی است که از ابتدای تاسیس بیمه پارسیان اقدام به خرید بیمه نامه زندگی و پرداخت حق بیمه کرده و تا پایان جشنواره، بیمه نامه ایشان جاری باشد. در بخش دوم نیز عدم وجود حق بیمه معوق در پایان مدت جشنواره، ملاک قرار داده شده است.

شاخص های ارزیابی ویژه دارندگان بیمه های زندگی نیز بدین صورت است که حق بیمه وصولی تا پایان جشنواره (ویژه کلیه دارندگان) به ازای هر ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال یک امتیاز محاسبه خواهد شد.

در این جشنواره برای تاثیرگذاری هدایایی در نظر گرفته شد که شامل واریز ۲۰۰ میلیون ریال به اندوخته بیمه نامه یک نفر برای امتیاز بیشتر از ۵۰ است. واریز ۱۰۰ میلیون ریال به اندوخته بیمه نامه ۴ نفر از دارندگان بیمه زندگی است که بین ۳۰ تا ۵۰ امتیاز داشته باشند. واریز ۵۰ میلیون ریال به اندوخته بیمه نامه شش نفر از دارندگان بیمه زندگی است که بین ۱۵ تا ۲۹ امتیاز داشته باشند و واریز ۲۰ میلیون ریال به اندوخته بیمه نامه تمامی ۹ تن از بیمه گزارانی است که قسط معوق نداشته باشند. البته تمامی این افراد به قید قرعه برگزیده خواهند شد.

برای تبلیغ بیشتر و بهتر بیمه های زندگی، بیمه پارسیان رویکرد متفاوتی در نظر گرفته که ویژه خریداران بیمه نامه های زندگی در بازه زمانی جشنواره است. بدین معنا که تخفیف از محل هزینه های بیمه نامه (به میزان ۵۰% از محل هزینه های اداری و بیمه گری) به کلیه خریداران بیمه جامع آرامش زندگی که در بازه زمانی جشنواره (۱۴۰۲/۰۲/۲۸ لغایت ۱۴۰۲/۰۳/۲۸) اقدام به خرید بیمه نامه کنند. نکته قابل توجه این است که به منظور اعمال تخفیف در بیمه نامه ضروری است کاربر ثبت کننده (یا صادر کننده)، هنگام ثبت (صدور) در تب تخفیف، عنوان تخفیف ” ۲۰ امین سالروز تاسیس بیمه پارسیان/ کد رایانه تخفیف ۵” را درج کند. بدیهی است در غیر این صورت، بیمه نامه بدون اعمال تخفیف صادر خواهد شد و امکان صدور الحاقیه اصلاحی برای آن وجود ندارد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار